Valiuta:

Prekių katalogas

OCHO nails skaidri hibridinė gelio bazė nagams, 5 g

 • OCHO nails skaidri hibridinė gelio bazė nagams, 5 g

  Kodas: 147500
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • OCHO NAILS yra unikalus prekės ženklas, orientuotas į profesionalius produktus nagų stilistams. OCHO NAILS asortimente yra hibridiniai lakai, geliai, specializuotos lempos ir nagų priežiūros reikmenys.

  Klasikinis, skaidrus OCHO NAILS BASE hibridinis nagų pagrindas efektyviai padidina nagų lako sukibimą su natūralia nago plokštele, ženkliai prailgina formavimo patvarumą. Tinkamai parinkta, vidutinio tirštumo konsistencija leidžia patogiai ir tiksliai dirbti. Produktas neužlieja odelių, o tai labai palengvina nago plokštelės paruošimą tolesniam darbui. Pagrindas apsaugo natūralią nago plokštelę, o skaidri formulė puikiai tinka bet kokios manikiūro spalvos pagrindui. Palieka klampią dispersiją. Puikiai tinka trumpų nagų formavimui.  

  Kaip tinkamai atlikti hibridinį manikiūrą?

  1. Prieš pradėdami procedūrą, kruopščiai dezinfekuokite savo ir kliento rankas antiseptiniu skysčiu ir atitinkamai paruoškite darbo vietą.
  2. Tinkamos gradacijos dilde suformuokite nagus, švelniai nušveiskite nago plokštelę poliravimo blokeliu ir, jei reikia, paruoškite odeles.
  3. Nago plokštelę nuplaukite valiklyje suvilgytu vatos diskeliu. Be to, galite naudoti gruntą.
  4. Užtepkite ploną hibridinio pagrindo sluoksnį ir kietinkite gelį 30 sekundžių. LED lempoje arba 2 min UV lempoje.
  5. Ant sukietėjusio pagrindo paskleiskite pasirinktos spalvos hibridinį laką ir kietinkite 30 sekundžių. LED lempoje arba 2 min UV lempoje. Norint gauti intensyvesnę spalvą, procedūrą galima pakartoti.
  6. Tada užtepkite ploną viršutinio sluoksnio sluoksnį ir kietinkite 30 sekundžių. LED lempoje arba 2 min UV lempoje. Priklausomai nuo viršutinio gelio tipo, gali prireikti jį nuplauti valikliu. (jei jis turi lipnumą).