Valiuta:

Prekių katalogas

MODELIUOJAMASIS GELIS PILVUI IR LIEMENIUI, GUAM FANGOGEL,150 ML

 • MODELIUOJAMASIS GELIS PILVUI IR LIEMENIUI, GUAM FANGOGEL,150 ML

  Kodas: GFGP150
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • su efektu «Šiluma-Šaltis»

  Gelyje esančios lipoaktyvios nanosferos labai veiksmingai spaudžia poodines riebalų ląsteles ir slopina jų dauginimąsi, GUAM dumbliai aktyvina lipolizės procesą, kas komplekse užtikrina lieknesnio silueto formavimą – mažėja liemens apimtis, oda tampa lygi ir stangri. Gelis greitai įsigeria, pasižymi malonia lengva tekstūra, nereikia nuplauti.

  Aktyvieji komponentai: Dumbliai GUAM, Lipoaktyvios nanosferos su Coccoloba uvifera, Mentolu, Kaolinu.

  NAUDOJIMAS: Tepti sukamaisiais masažiniais judesiais pilvo ir liemens srityje kol visiškai įsigers. Užtepus iš karto atsiranda malonus vėsumo jausmas, kurį po keleto minučių pakeis nesmarkus deginimas ir badymas. Šie efektai gali kaitaliotis, o jų intensyvumas priklauso nuo individualaus odos jautrumo. Nedidelis odos paraudimas procedūros metu ir po jos yra normalus ir gali trukti iki 30-40 minučių.

  Naudojimo kursas: Naudojama vieną kartą per dieną 15 – 20 dienų laikotarpyje. Po to, pasiektų rezultatų palaikymui ir pagerinimui, rekomenduojama naudoti vieną kartą per 2 dienas.

  Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti. Laikyti neprieinamoje vaikams vietoje. Vengti kontakto su akimis. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas. Nenaudoti ant pažeistos ir sudirgusios odos. Nustoti naudoti odos sudirgimo dėl padidinto jautrumo ingredientams atveju.