Valiuta:

Prekių katalogas

Manikiūro lempa UV LED L5 48W rožinė KT

 • Manikiūro lempa UV LED L5 48W rožinė KT

  Kodas: 148194
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • L5 nagų lempa yra prietaisas, kuris dėl naudingų funkcijų leidžia efektyviai atlikti manikiūro ir pedikiūro procedūras naudojant hibridinius lakus, gelius ir kitus šviesoje kietėjančius preparatus. Vienodai išdėstyti diodai ir novatoriška Dual Led technologija užtikrina puikų nagų stiliaus išlaikymą. Paprastas valdymas ir apgalvotos funkcijos daro šią lempą puikiai tinkančią tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.

  Bešešėlinė lempa su Dual Led technologija
  Prietaisas yra aprūpintas 33 vienodai išdėstytais LED diodais, kurių bendra galia yra 48 W, pašalinančiais vadinamąją mirusią zoną. Tai leidžia tinkamai kietinti gelius ir hibridinius lakus, sumažinant nemalonius pojūčius. L5 modelis turi uždarą formą, vadinamą būdelę, kuri leidžia tiksliau ir greičiau kietinti nagų stilius. Šio prietaiso Dual Led technologija užtikrina, kad diodai skleistų šviesą dviem bangų ilgiais, suteikdami platų veikimo spektrą. Dėl šių sprendimų lempa greitai ir tinkamai kietina net ir reikalius produktus, pasiekia sunkiau prieinamas nagų plokštelės vietas.

  Darbo laiko pritaikymas individualiems poreikiams
  Lempa turi laikmatį su keturiais nustatytais darbo laikais: 10, 30, 60 ir 99 sekundės (vadinamasis „Low Heat Mode“), kurie rodomi skaitmeniniame ekrane. Be to, įmontuotas judesio jutiklis automatiškai įjungia lempą įdėjus po ja pirštus arba pėdas, nustatant maksimalų apšvietimo laiką iki 120 sekundžių. Tai leidžia patogiai pasirinkti apšvietimo trukmę atliekamam stiliui ir naudojamiems produktams.

  „Low Heat Mode“ režimas, apsaugantis nuo deginimo pojūčio
  Minėtas „Low Heat Mode“ režimas užtikrina, kad kietinant produktus ant nagų, prietaisas palaipsniui didintų savo galią, taip lėtai šildydamasis. Tai sumažina karščio ir deginimo pojūtį apšvietimo metu. Ši funkcija yra nepakeičiama ypač kietinant gelius, kurie dažnai sukelia diskomfortą.


  Prietaisas turi lengvai nuimamą apatinį skydelį, kuris labai palengvina pėdų padėjimą pedikiūro ar podologinių procedūrų metu. Ši galimybė taip pat puikiai tinka prietaiso valymui ar dezinfekcijai, užtikrinant higieną ir saugumą grožio salone.

  Praktiškos funkcijos ir ergonomiškas dizainas
  Ergonomiška forma, naudingos funkcijos ir paprastas dizainas daro lempą praktišku, tačiau labai elegantišku salono įrangos elementu. Tinkami matmenys leidžia patogiai padėti visą ranką ar pėdą po lempa, užtikrinant vienodą priemonės kietinimą. Tai patikimas praktiškumo, estetikos ir profesionalumo derinys, kuris tikrai patenkins net ir pačių reikliausių klientų lūkesčius.

  Prieš naudojimą būtina atidžiai perskaityti instrukciją.

  Rinkinyje:
  Lempa
  Maitinimo šaltinis
  Instrukcija
  Duomenys:
  Laikmatis: 10 s, 30 s, 60 s, 99 s
  Maksimalus darbo laikas: 120 s
  Judesio jutiklis: taip
  Įvesties įtampa: 110-240 V
  Galia: 48 W
  LED diodų kiekis: 33
  Šviesos bangų ilgiai: 365 nm, 405 nm
  Matmenys: 21 x 20 x 12 cm
  Korpuso spalva: rožinių atspalvių
  Garantija: 12 mėnesių