Prekių katalogas

Lashes Fairy Volume blakstienos "Russian Volume" C. 0.07 12mm

 • Lashes Fairy Volume blakstienos "Russian Volume" C. 0.07 12mm

  Kodas: russian Volume blakstienos C 0.07 12mm
 • Riestumas C

  Storis: 0.07

  Ilgis: 12mm

  Russian Volume blakstienos- nauja, patobulintų juostelių ir mikropluošto "Lashes Fairy" blakstienų linija, sukurta specialiai Volume technikos meistrams.

  Dėl naujos juostelių paruošimo technologijos iš šių blakstienų itin lengva suformuoti Volume kuokštelius. Blakstienos labai lengvai imasi nuo juostelių, itin gražiai skleidžiasi.

  Russian Volume blakstienos pagamintos iš naujo, prabangaus ir itin kokybiško mikropluošto, kuris yra atsparesnis aplinkos poveikiui. Dėl to blakstienų galiukai yra lygūs, gražiai nusmailėjantys bei idealiai vienodo linkio ir ilgio. Šis mikropuoštas yra pusiau blizgus- tai suteikia blakstienoms prabangią išvaizdą.

  Naudojimas: nulupkite vieno ilgio juostelę, kurią galite prisiklijuoti prie rankos ir taip palengvinti darbo procesą. Vienas iš svarbiausių dalykų Volume technikoje- teisingas blakstienų paėmimas. Keletas blakstienų turi būti paimamos pincetu vienu metu (kaip vėduoklė), bet užklijavus ant blakstienos jos jau turi būti išsiskleidusios, jokiu būdu negali būti sulipusios tarpusavyje. Blakstienų kuokštelio paėmimui rekomenduojame naudoti lenktus, aukštos kokybės pincetus. Paimtą blakstienų "vėduoklę" į klijus galima pamerkti ne daugiau nei 2mm. Labai svarbu nepadauginti klijų ir neįmerkti blakstienų į klijus daugiau, nei reikia (taip, kad vėduoklė liktų išsiskleidusi).


  MIX ilgio (nuo 8 iki 13mm) dėžutėse ilgiai seka tokia tvarka: 8,9- po dvi, 10- trys, 11- keturios, 12- trys,13mm- dvi juostelės.


  Blakstienų dėžutėje yra net 16 blakstienų juostelių.

  Blakstienų ilgį galite pasirinkti viršuje.