Šukos, šepečiai plaukams

 •  Ką turėtume žinoti apie šukas

  Trumpa istorijos apžvalga

  Šukos įvardijamos kaip vienas iš seniausių atrastų įrankių, kuris buvo naudojamas buityje įvairiems pluoštams prižiūrėti. Archeologai teigia, kad vienos iš seniausių šukų pagamintos net prieš 5000 m. Persijoje.

  Kokias šukas turėtume rinktis ir kuo jos skiriasi?

  Klasikinės šukos, dar dažniausiai vadinamos karboninėmis šukomis. Jas dažniausiai naudoja vyrai arba trumpų plaukų savaininkai (-ės), norint tikliai ir lengvai paskirstyti į norimą pusę kerpant plaukus arba formuojant šukuoseną šios šukos buną įvairiais dantukais, tačiau turi specialią ilga ir aštrią rankena, kurią lengva atskirti plaukų sruogas. Klasikinės šukos gali būti tiek plačiais, tiek smulkiais dantukais. Plačių dantukų šukos pasižymi ypač lengvu slydimu per plauka, todėl rekomenduojamos besivelentiems, garbanotiems, šlapiems arba ypač tankiems plaukams. Šukos smulkiais dantukais skirtos retesniems, ploniems plaukams.
  Šukos, kurios turi tiek smulkius, tiek plačius dantukus skirtos plaukų vėlimui.

  Norint tvarkingai išdžiovinti plaukus rekomenduojama naudoti plaukų šepečius. Plaukų šepečių taip pat yra įvairių formų ir dydžių. Apvalūs plaukų šepečiai skirti plaukų džiovinimui. Šie plaukų šepečiai gaminami įvairių skersmenų ir taikomi pagal įvairių plaukų tankumą ir ilgį. Dažniusiai apvalūs plaukų šepečiai turi ir atviras angas, kurias suteikia geresnį oro paskirstymą ir pralaidumą džiovinimo metu. Plauku džiovinimo sepetys, tiek įprastastas, plaukų šepetys sušukavimui turi būti antistatinis, kad neskatintų plaukų elektrinimosi.
  Plaukų sušukavimui rekomenuojama rinktis pusapvalius plaukų šepečius, šepečius su plastikiniais arba silikoniniais šereliais ir apvaliais galiukais. Taip pat masažinius plaukų šepečius, kurie ne tik puikiai išukuoja plauką, tačiau ir atpalaiduoja bei masažuoja galvos odą.

  Vienas iš itin kokybiškų ir rinkoje žinomų plaukų šepečių ir šukų gamintojų – Kiepe Professional. Kiepe Professional kompanija gamina ypač platų asortimentą kirpėjams profesionalams, todėl šios kompanijos šukos atliepa visus reikiamus profesionalų reikalavimus. Šukos ir plaukų šepečiai pagaminti iš itin kokybiškų medžiagų, pasižymi antistatinėmis savybėmis, joniniai, atsparūs karščiui, turi specialų antibakterinį paviršių.
  Kiepe Professional šukas ir plaukų šepečius įsigyti galite galite www.groziui.lt arba Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu Bitininkų g. 4F, Vilnius. Užsakymai priimami telefonu ir el. paštu: tel: +370 646 95900; paštas: info@groziui.lt Darbo laikas: I-IV: 8.00 - 17.30 val. V: 8.00 - 17.00 val.