Valiuta:

Prekių katalogas

Kiepe profesionalus plaukų tiesintuvas su GARŲ FUNKCIJA MOOD STEAM

 • Kiepe profesionalus plaukų tiesintuvas su GARŲ FUNKCIJA MOOD STEAM

  Kodas: 8181
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • KIEPE PROFESSIONAL MOOD STEAM plaukų tiesintuvas

  Kiepe Professional „MOOD“ plaukų tiesintuvas su GARAIS yra naujovė plaukų formavimo srityje, derinanti pažangias technologijas ir rafinuotą dizainą.

  Šis įrenginys yra švelnesnis ir naudingesnis plaukams nei tradiciniai tiesintuvai, nes drėkinantys garai padeda sumažinti pažeidimus ir padaryti plaukus lygesnius be to, galima juos tiesinti greičiau.  Papildoma drėgmė užtikrina ir sveikesnę plauko išvaizdą - plaukas nesišiaušia, nėra toks šiurkštus, nepraranda blizgumo. 

  Šiame tiesintuve, sukurtame taip, kad būtų užtikrintas aukštos kokybės stilius, yra skaitmeninė temperatūros valdymo sistema, leidžianti vartotojams tiksliai pasirinkti norimą šilumos lygį iki maksimalios 230°C temperatūros. Dėl šios savybės įrenginys tinka įvairių tipų plaukams, užtikrinant optimalius rezultatus tiek ploniems, tiek storesniems plaukams.

  „MOOD“ pagrindinis pranašumas – GARŲ funkcija, kurią galima įjungti arba išjungti pagal poreikius. Tai leidžia sukurti platų stilių pasirinkimą – nuo ​​tobulų tiesių iki apibrėžtų garbanų, išsaugant plaukų drėkinimą ir sveiką išvaizdą. Įrenginį rekomenduojama naudoti su demineralizuotu vandeniu, siekiant optimizuoti garų funkcijos veikimą, sumažinti kalkių nuosėdų susidarymą ir taip pailginti prietaiso naudojimo laiką.

  Tiesintuvas tiekiamas su praktišku nuo karščio apsaugančiu maišeliu, kuris ne tik palengvina saugų transportavimą, bet ir garantuoja tinkamą sandėliavimą, apsaugodamas tiesintuvą nuo atsitiktinio pažeidimo. Rinkinyje esančios nuimamos šukos yra papildoma priemonė, leidžianti naudotojams lengvai išnarplioti plaukų sruogas formuojant plaukus, todėl procesas tampa sklandesnis ir mažiau kenkia plaukams.

  „MOOD“ ergonomika buvo kruopščiai ištirta, kad būtų užtikrintas patogus ir nesudėtingas vartotojo potyris. Tiesintuvo rankena sukurta taip, kad sumažintų nuovargį, jį ilgą laiką naudojant, o jos konstrukcijoje naudojamos aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir pastovų veikimą. Su šiomis savybėmis Kiepe Professional "MOOD" garų tiesintuvas yra privalomas įrenginys profesionalams ir stiliaus entuziastams, norintiems namuose pasiekti salono kokybės rezultatus. 

  • Įtampa 220/240V, 50/60 Hz
  • Galia 250W 
  • Prekinis ženklas Kiepe Professional, Italija