Prekių katalogas

KIEK LAIKO GALIOJA KOSMETIKA?

 •  Kiek nenaudojamų buteliukų guli Jūsų stalčiuje arba padėti vonioje ir kaupia dulkes? Labai svarbu atkreipti dėmesį į kosmetikos priemonių galiojimo laiką ir nepakenkti savo sveikatai naudojant senus produktus.

   

  Kremas, balzamas, pienelis, kreminė pudra. 6-15 mėnesių.
  Patarimas – jai pakito produkto kvapas, spalva arba jis susisluoksniavo – meskite lauk. Šio pobūdžio produktus pirkite tokiose pakuotėse, kurios turi dozatorių, tuomet masė turės mažiau sąlyčio su oru ir išliks nepakitusi.

   

  Blakstienų tušas, skysti akių kontūrų dažai. 3-12 mėnesių.
  Patarimas – jei perkate blakstienų tušą, kuriam taikoma didelė akcija, atkreipkite dėmeį į galiojimo datą. Dažnai akcijų metu parduodami produktai, kurių galiojimo laikas baigiasi po mėnesio.

   

  Kompaktiniai vokų šešėliai. 2-3 metai.
  Dauguma nustemba išgirdę, jog vokų šešėliai, kuriuos naudoja „metų metus“ turi galiojimo laiką. Po nustatyto termino produktai gali sukelti akių uždegimą, jie taip pat netolygiai padengia odą, dažnai nutrupa, sluoksniuojasi yra neatsparūs aplinkos poveikiui. Patarimas – pirkite vokų šešėlius, kurie parduodami po vieną atspalvį ir yra mažos komplektacijos.


  Lūpų dažai ir blizgiai. 2-3 metai.
  Patarimas – nesidalinkite šiomis priemonėmis su kitais asmenimis. Išmeskite priemones, jei jos pasidengė smulkiais vandens lašeliais arba išskiria riebalus, sluoksniuojasi.

   

  Kontūriniai pieštukai. 12–18 mėnesių.
  Patarimas – geriau pirkite tuos, kurių šerdelės nuo išdžiūvimo apsaugotos kamšteliais, ar išsukamus.

   

  Kvepalai. Apie 3 m.
  Patarimas – laikykite tamsioje, vėsioje vietoje, saugokite nuo karščio ir stipraus šalčio. Pasenę gali ne tik sugadinti drabužius, bet ir smarkiai sudirginti odą.