Valiuta:

Prekių katalogas

KAIP TAISYKLINGAI ATLIKTI DEPILIACIJA VAŠKU?

  • Artėjant šiltiems orams suskubkime pasirūpinti savo kojų išvaizda. Vos tik išgirdus apie depiliaciją vašku galvojame, kad ši procedūra yra sudėtinga. Norime pasidalinti patarimais, kaip taisyklingai atlikti depiliaciją namuose.

    Priemonės. Vaškas – viena svarbiausių priemonių naudojamų depiliacijos metu. Pasirinkus natūraliais aliejais praturtintą vašką sumažėja alergijos tikimybė. Jis pasižymi greitai tirpstančiomis savybėmis, tad po procedūros lengva nuplauti vaško likučius. Jeigu Jūsų oda sausa galite rinktis vašką praturtintą eteriniu aliejumi, kuris nuramins odą. Procedūros metu geriausia naudoti specialų šildytuvą, kuris greitai sušildo masę iki reikiamos temperatūros. Tokių šildytuvų kompektacijose būna specialūs indeliai, kuriuose patogu išlydyti masę. Geriausia naudoti aukštos kokybės depiliacinės juostelės yra minkštos, lanksčios, tvirtos ir itin lengvai naudojamos. Idealiai tinka visų rūšių vaškui.

    Odos paruošimas depiliacijai. Prieš procedūrą reikia tinkamai nušveisti odą. Galite naudoti naudoti natūralius šveitiklius pzv.: cukraus ir alyvuogių aliejaus šveitiklį, kurį nesunku pasigaminti namuose arba įsigyti šveitiklių prekybos centre. Svarbiausia, odą reikia šveisti labai švelniai, kad ji neparaudonuotų. Depiliacijos procesas. Atliekant depiliaciją būtina atkreipti dėmesį, kad plaukelių ilgis turi būti apie 3-4 milimetrus. Stenkitės padengti visa juostelės plotą, kad neliktų oro tarpų ir švelniai klijuokite prie kojos. Jeigu per anksti nuklijavote juostelę vaškui nespėjus sustingti, reikia šiltu vandeniu nuplauti ir nusausinti tą odos plotą, o vėliau pakartoti procedūrą. Vašką reikia tepti plaukimo augimo kryptimi, o juostelę plėšti priešinga kryptimi.

    Odos priežiūra po depiliacijos. Po depiliacijos odą reikia tinkamai odą drėkinti ir svarbiausia patepti kūno losijonu arba drėkinamuoju kremu. Taip pat, galima naudoti ir kūno aliejus, kurie sušvelnis odą ir sumažins odos dirglumą.