Prekių katalogas

KAIP SUFORMUOTI GARBANAS?

Atėjo ilgasis savaitgalis, kurio metu turime daugiau laiko sau. Tad šiandien norime pasidalinti patarimais, kaip lengvai ir nesudėtingai suformuoti lengvas garbanas. Juk tai visai nesudėtinga, tereikia žinoti ir laikytis pagrindinių taisyklių.

 

Priemonės. Jeigu plaukus garbanosite su karštomis žnyplėmis, būtina naudoti karščiui atsparias plaukų priemones. Aukšta temperatūra gali pažesti plaukus, todėl apsaugos priemonės, ne tik padės išvegti karščio, bet ir sustiprins garbanas. Geriausios garbanų sukimo žnyplės yra tos, kurių forma yra konuso. Tokios formos sukimo žnypės suteikia garbanaoms lengvumo, plaukų galiukus galima susukti tankiomis garbanomis.

 

Plaukų sukimas. Norint dailiai sugarbanoti plaukus reikia pradėti nuo šaknų. Plaukus paskirstykite sruogelėmis irpradėkite sukti. Svarbiausia žinoti, kad garbana užsifiksuos tik tada pradės atvėsti. Todėl neskubėkite sukti garbanų, nes geria matysite rezultatą.

 

Apimtis. Garbanos suteikia plaukams apimties, tačiau norint sukurti dar geresnį efektą plaukus garbanoti pradėkite ties smilkiniais — tankesnėmis garbanomis, o ties viršugalviu storesnėmis garbanomis.