Prekių katalogas

KAIP NUOLAT DRĖKINTI VEIDĄ?

 Namuose.
Keičiantis metų laikams, keičiasi ir drėgmės poreikis veido odai. Todėl namuose visada turėtų būti drėkinamasis kremas. Dažniausiai jis būna ypač lengvos faktūros ir greitai įsigeria. Nedrėkinkite veido vandeniu – ji sausina. Tačiau nuvalius naudokite alkoholio neturintį toniką. Pastarasis sutraukia kapiliarus ir neleidžia drėgmei išgaruoti.

 

Darbe.
Tie, kas dirba patalpoje puikiai žino, jog oro kondicionieriai sausina odą. Po darbo dienos jaučiame tempimą ir perštėjimą. Jeigu ryte darotės pilną makiažą ir negalite dienos metu tepti veidą drėkinamuoju kremu, turėkite drėkiklį. Tai nedideli buteliukai su dozatoriumi, dažniausiai iš natūralių medžiagų ir greitai pasiskirstantis ant odos. Kelis kartus per dieną atgaivinkite juo odą, purkšdami ant makiažo. Svarbu pastebėti, jog ne visus drėkiklius galima naudoti su makiažu, todėl prieš perkant – perskaitykite informacinį lapelį.

 

Kelionėje.
Turėkite pienelį. Jis gali būti rankiniame bagaže ir užims visai nedaug vietos. Žinoma, su pieneliu reikėtų turėti ir vatos pagalvėles. Kelionės metu (lauke ir patalpoje), nusivalykite veidą. Jis ne tik pašalins bakterijas, bet ir atgaivins. Žinoma, jei turite galimybę, įsidėkite ir drėkiklį su dozatoriumi.