Prekių katalogas

KAIP KOVOTI SU CELIULITU?

 Išsprogę obelų žiedai nudažė sodus įvairiomis spalvomis, o mes moterys norime atrodyti nepriekaištingai. Šiomis dienomis vyrauja aukšta temperatūra ir norisi užsivilkti suknelę, tačiau negalite džiaugtis laisvesne apranga dėl kojų, kurias kankina celiulitas?


Kas yra celiulitas ir kodėl jis atsiranda? Celiulitas – poodinio sluoksnio ląstelių uždegimas, kuris atsiranda, kaip šiame sluoksnyje susikaupia vanduo ir įvairūs toksinai. Šis uždegimas pastebimas plika akimi ir dažnai vadinamas „apelsino žievelės“ oda.


Kaip kovoti su celiulitu?


Vanduo. Apie 70% žmogaus organizmo sudaro vanduo. Kadangi, celiulitas atsiranda dėl toksinų kaupimosi, būtina per dieną išgerti mažiausiai 2 litrus vandens. Todėl norint sumažinti „apelsino žievelės“ efektą būtina sveikai maitintis ir išgerti reikiamą kiekį vandens.


Serumai ir geliai. Kovai su celiulitu siūlome rinktis serumus, gelius kurių sudėtyje yra aktyviųjų medžiagų, kurios šalina toksinus ir turi antioksidacinį poveikį. Svarbiausia, kad pradėjus naudoti tokias priemones reikia nepamiršti, kad poveikis vizualiai pastebimas po 2 – 3 savaičių reguliaraus naudojimo.


Aktyvi mankšta ir masažai. Kovojant su celiulitu būtina ne tik sveikai maitintis, išgerti apie 2 litrus vandens per dieną, naudoti specialias priemones, bet ir mankštintis. Aktyviai judėdami mes pagreitinsime kraujotaką ir tosinai iš organizmo išsivalys greičiau. Jeigu neturite laiko sportui reikėtų lankytis masažo seansuose bent du kartus per savaitę.


Kova su seliulitu nėra lengva, todėl rekomenduojame pasitelkti visus šiuos kovos būdus ir taip rezultatas jus džiugins greičiau!