Prekių katalogas

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ ANTAKIŲ FORMĄ?

 •  Kiekvieną sezoną keičiasi ne tik drabužių mados, bet ir antakių. Šiuo metu labiausiai populiaru natūralūs, vešlūs antakiai. Tačiau jie tinka nevisoms. Antakių forma priklauso nuo veido formos, tadėl pristatome Jums geriausiai tinkančius antakių modelius pagal Jūsų veido formą.

   

  Kvadrato formos veidas. Tokios formos veidas yra išraiškingas savo linijomis, todėl Jūsų antakiai turėtų būti tolygiai apvalinti švelniai lenkti, kad sušvelnintų aštrias veido linijas.


  Apskritimo formos veidas. Tokio veido savininkėms labiausiai tinka antakiai, kurie išlenkti smailiu kampu. Aštus kampas išryškina veido bruožus ir suteikia žavingo žvilgsnio efektą.

   

  Širdelės formos veidas. Šiai veido formai geriausiai tinka platūs antakiai, tačiau jie turi būti ne per ilgi. Svarbiausia, kad antakiai būtų sutvarkyti, bet svarbiausia — ne per ploni.


  Ovalus veidas. Turinčios mokią veido formą labiausiai tinka smailėjantys antakiai. Jų pabaiga už akių kraštelių. Antakių ilgis nustatomas pieštuką statmenai priglaudus prie nosies ir ties akies kraštelio pabaiga priglaudus pieštuką statmenai.


  Norinčioms antakius paryškinti geriausiai rinktis antakių dažus, kurie ne tik pagyvina spalvą, bet ir suteikia plaukui žvilgesio. Svarbiausia formuojant ir ryškinant antakius nepersistengti.