Prekių katalogas

KADA NAUDOTI SVIESTĄ KŪNUI? – 5 BŪDAI

Po vandens procedūrų.
Vanduo išsausina mūsų odą, todėl jai būtinas papildomas drėkinimas. Kiekvieną kartą išsimaudę vonioje ar paplaukioję baseine, ištepkite kūną specialiu sviestu.

 

Šaltuoju metų laiku.
Rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį oras negailestingai veikia mūsų odą. Vėjas nugairina ne tik veidą, bet ir rankas. Norint išsaugoti švelnią rankų odą ir ją pamaitinti patariama naudoti specialų sviestą kūnui. Šis produktas yra riebesnis nei įprastas rankoms skirtas kremas, todėl geriau maitina ir jas saugo.

 

Po depiliacijos.
Sviestas kūnui yra prisotintas naudingų riebalų, todėl ypač tinka po depiliacijos procedūrų. Jis suminkština odą ir pašalina paraudimus, kurie atsiranda po procedūrų.

 

Kaip aromatinę priemonę.
Visi sviestai pasižymi maloniu aromatu, todėl jais padengtas kūnas kvepia. Patariama tuo pasinaudoti ir palepinti save patepant šia priemone riešus ar kaklą.

 

Plaukų galiukų stiprinimui.
Šampūnai ir cheminis šukavimas išsausina plaukų galiukus ir jie pradeda skilinėti. Norint atstatyti riebalų pusiausvyrą patariama nedidelį kiekį kūnui skirto sviesto įtrinti į plaukų galiukus ir palaikius 10-15 min nuskalauti.