Prekių katalogas

K time Light Blondage MĖLYNA plaukų balinimo pudra, šviesina iki 7 tonų, 500gr

 • K time Light Blondage MĖLYNA plaukų balinimo pudra, šviesina iki 7 tonų, 500gr

  Kodas: TIME321
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  Su Guaro derva, kondicionavimo efektas


 • Mėlyna balinanti pudra su itin efektyvia formule. Sukurta naudoti mišrioms (multiple) balinimo technikoms, leidžia tolygiai pašviesinti iki 7 tonų. 

  Formulė su Guaro derva, kondicionavimo efektu. 

  Nelakios tekstūros.

  Forma 500 g. 

  Formulė
  Guaro derva: joje gausu baltymų, skaidulų ir riebalų; Dėl savo drėkinamųjų ir minkštinamųjų savybių ji plačiai naudojama kosmetikos srityje.


  Privalumai

  • Leidžia tolygiai pašviesinti iki 7 tonų
  • Puiki, lanksti tekstūra
  • Pašalina gelsvus spalvos pakitimo atspindžius 
  • Sukurta šaltiems šviesiems atspalviams išgauti.

  Svarbu! Nenaudokite su didesniu nei 40% (12 Vol.) Hidrogelio peroksidu. Po balinimo milteliais - gausiai ir kruopščiai išskalaukite plaukus, galvos odą. Nenaudokite jokių pagalbinių karščio priemonių naudojant šį produktą.

  Naudojimas: Prieš dengiant plaukus, atlikte plaukų struktūros vertinimą. Produktu denkite sausus, neplautus plaukus. Balinimo pudrą išmaišykite ne metaliniame inde, pridedant pasirinktą plaukų dažų Oksidantą, lėtai išmaišykite produktą iki vienalytės masės. Balinimo laipsnis keisis atsižvelgiant į tai, kokia pasirenkama dažymo technika, kokia plauko struktūra, koks pasirinkito Oksidatoriaus procentas ir koks produkto "išlaikymo" laikas pasirenkamas. Rekomenduojamas maišymo santykis 1:2. Gali būti maišoma 1:1, 1:1.5, 1:3 santykiu atsižvelgiant į balinimo gylį.

  VEIKIMO LAIKAS: nuo 10 iki 50min. Balinimo procedūros pabaigoje, būtina kruopščiai išplauti plaukus vandeniu ir šampūnų.

  Svarbu! Nenaudokite su didesniu nei 40% (12 Vol.) Hidrogelio peroksidu. Po balinimo milteliais - gausiai ir kruopščiai išskalaukite plaukus, galvos odą. Nenaudokite jokių pagalbinių karščio priemonių naudojant šį produktą.   

  Dėmesio! Produktas skirtas tik profesionaliam naudojimui. Naudoti tik su apsauginėmis pirštinėmis. Gali sukelti alergines reakcijas. Prieš naudojimą siūlome atlikti odos jautrumo testą.Jei prieš tai turėjote alergines reakcijas nuo plaukus balinančių produktų, šio produkto naudoti nerekomenduojama. Vengti konakto su pažeista oda (egzema, sudirginta oda, psoriazė ir t.t.) Nenaudoti produkto esant ypač prastai plaukų būklei - lūžinėjantys ir slipni plaukai, esant blogai bendrai plaukų būklei. Nenaudoti produkto ant Henna dažais dažytų plaukų ar metalo-druskomis apdorotų plaukų. 

  Sandėliuokite produktą sandariai, tamsioje, sausoje, ventiliuojamoje vietoje, kuo toliau nuo karštų objektų ir aukštos temperatūros.

  SAUGOTI NUO VAIKŲ. TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI. 

  Gamintojas: Italija, Comprof Milano

  Platintojas: MB Beautyfor LT

  Galiojimas: Žr. datą ant produkto pakuotės