Valiuta:

Prekių katalogas

DRENUOJAMASIS GELIS LIEKNOMS KOJOMS, GUAM FANGOGEL, 200 ML

 • DRENUOJAMASIS GELIS LIEKNOMS KOJOMS, GUAM FANGOGEL, 200 ML

  Kodas: GFGDR
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • su efektu «Šiluma-Šaltis»

  Ypatingas drenuojamasis fito-kompleksas veiksmingai stabdo paburkimą, palengvina pavargusių kojų sindromą. Gelyje esančios lipoaktyvios nanosferos labai veiksmingai spaudžia poodines riebalų ląsteles ir slopina jų dauginimąsi, GUAM dumbliai aktyvina lipolizės procesą, kas komplekse užtikrina lieknesnio silueto formavimą – sumažėja klubų apimtis, oda tampa glotni ir stangri. Gelis greitai įsigeria, pasižymi malonia lengva tekstūra, nereikia nuplauti.

  Aktyvieji komponentai: Dumbliai GUAM, Lipoaktyvios nanosferos su Coccoloba uvifera, Mentolas, Kaolinas.

  NAUDOJIMAS: Užtepti sukamaisiais masažiniais judesiais ant klubų ir sėdmenų masažuojant kol visiškai įsigers. Užtepus iš karto atsiranda malonus vėsumo jausmas, kurį po keleto minučių pakeis nesmarkus deginimas ir badymas. Šie efektai gali kaitaliotis, o jų intensyvumas priklauso nuo individualaus odos jautrumo. Nedidelis odos paraudimas procedūros metu ir po jos yra normalus ir gali trukti iki 30-40 minučių.

  Naudojimo kursas: Naudojama vieną kartą per dieną 15 – 20 dienų laikotarpyje. Po to, pasiektų rezultatų palaikymui ir pagerinimui, rekomenduojama naudoti vieną kartą per 2 dienas.

  Dėmesio! Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti. Laikyti neprieinamoje vaikams vietoje. Vengti kontakto su akimis. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas. Nenaudoti ant pažeistos ir sudirgusios odos. Nustoti naudoti odos sudirgimo dėl padidinto jautrumo ingredientams atveju.