Prekių katalogas

DARBO ĮRANGA PADEDANTI IŠVENGTI NUGAROS SKAUSMĄ

 •  Grožio paslaugų sferoje dirbančius žmonės dažnai kankina nugaros skausmai. Įtemptas darbas ir siekis užtikrinti tiekiamų paslaugų kokybę yra svarbiausias sėkmingo darbo darbo elementas. Sutelkus dėmesį į kokybišką darbą specialistai dažnai pamiršta tinkamos laikysenos principus. Norime pasidalinti keliais patarimais, kurie padės pamiršti nepatogią laikyseną bei nugaros skausmus.


  Mankšta. Nugaros skausmai atsiranda, kai raumenys ilgą laiką būna nepatogioje padėtyje arba per daug įtempti. Dėl tokių priežasčių gali atsirasti raumenų įplišimai arba spazmai. Tuomet Jūs esate priversti keisti laikyseną, kad nejaustumėte skausmo. Vienas iš būdų kovoti su laikysenos pakitimais, tai kas valandą mankštintis. Būtina atsistoti ir išsitiesti, kad stuburo slanksteliai grįžtų į savo vietas. Kiekvieną dieną tinkamai mankštinantis Jūs sumažinsite nugaros skausmą.


  Nugaros stiprinimo pratimai. Norint visada būti tinkamoje laikysenoje reikia susitiprinti nugaros raumenis. Per dieną skirkite bent 15 min. nugaros stiprinimo pratimams. Jeigu nežinote, kokie pratimai gali sustiprinti jūsų raumenis siūlome keletą pavyzdžių, kurios galite rasti čia https://www.youtube.com/watch?v=7oWBGgchBpg


  Speciali įranga. Grožio meistrams įranga yra pats svarbiausias jų darbo įrankis. Manikiūro, pedikiūro, kosmetologinių procedūrų atlikimas yra kruopštus darbas, kuris reikalauja susikaupimo, todėl yra sukurtos specialios kėdutės pagamintos būtent tokiai darbo specifikai. Pasirinkus specialias kėdutes Jūs pajausite, kad raumenys mažiau bus įsitempę. Specialiose kėdutėse yra stalčiukai, kur galite patogiai susidėti įrangą, tad ne tik patogiau bus dirbti, bet ir sukursite profesionalų įvaizdį.

   

  Vadovaujantis šiais paratimais padėsite sau jaustis daug geriau ir Jūsų darbo produktyvumas padidės. Mūsų darbas rūpintis kitais, tačiau nepamirškite ir savęs!