Prekių katalogas

Carelika SOS naktinė veido kaukė, 50ml

 • SOS naktinė veido kaukė yra lengvos ir malonios tekstūros. Kaukė sustiprina ir suteikia odai švytėjimo, atjaunina odą miegant, atitolina senėjimo požymius, intensyviai maitina odą, atkuriant pažeistas ląsteles.

  Naudodami šią miego kaukę atgaivinsite odą miegodami, o atrasite gaivią ir spindinčią odą!

  AKTYVŪS INGREDIENTAI:

  Fucogel®

  Fucogel yra drėkinanti veiklioji medžiaga, kuri sudaro plėvelę ant odos paviršiaus, kad išlaikytų jos hidrataciją (in vivo bandymas). Fucogel® ne tik stimuliuoja ir tonizuoja odą.

  Natrio hialuronatas

  Natrio hialuronatas, esant vandeniui, virsta hialurono rūgštimi, kuri yra odoje ir veikia kaip kempinė, pritraukianti ir sulaikanti reikiamą vandens kiekį. Taip pat padeda išlaikyti sveikos odos struktūros pusiausvyrą, drėkina ir suteikia odai švytėjimo.

  Argireline

  Argirelinas yra heksapeptidas, panašus į botulino toksiną. Botulino toksinas, susitraukdamas raumenims, padeda sumažinti mimikos raukšles. Ši senėjimą stabdanti veiklioji medžiaga padeda kovoti su pirmaisiais laiko požymiais ir suteikia odai švytėjimo bei komforto. 

   

  Naudojimas: Ant švarios veido odos nedideliu sluoksniu tepkite SOS naktinę veido kaukę prieš miegą. Užtepkite plonu sluoksniu, vengdami akių srities. Palikite visą naktį, o ryte nuplaukite švariu vandeniu. 

 •