Prekių katalogas

CARELIKA SHAKER MASK sumaišoma plastifikuojanti kaukė su Obuolių kamieninėmis ląstelėmis PRO SIZE, 20g

 • CARELIKA SHAKER MASK sumaišoma plastifikuojanti kaukė su Obuolių kamieninėmis ląstelėmis PRO SIZE, 20g

  Kodas: CPSMSC020J
 • CARELIKA SHAKAER MASK sumaišoma plastifikuojanti kaukė su Obuolių kamininėmis ląstelėmis 

  Veiksmas: anti-senėjimas.
  Spalva: žalia. 

  Obuolių kamieninės ląstelės efektyviausiai veikia žmogaus ląsteles. Tai aktyvūs žmogaus ląstelių biostimuliatoriai. Obuolių kamieninės ląstelės pasižymi dideliu regeneruojamuoju poveikiu, lėtina odos senėjimo procesą, apsaugo nuo fotosenėjimo, skatina kolageno ir elastino sintezę, atkuria mikrocirkuliaciją, gerina medžiagų apykaitos procesus ir kraujotaką. Dėl to odoje pradeda gamintis III tipo kolagenas, kuris gaminasi tik jaunystėje ir labiausiai užtikrina odos elastingumą. Po kaukės atsikuria sveika odos spalva, padidėja elastingumas, išsilygina smulkios raukšlės, sumažėja vidutinių ir gilių raukšlių gylis. Oda tampa aksominė, sudrėkinta ir nebepleiskanoja. 

   

  AKTYVŪS INGREDIENTAI: 

  OBUOLIŲ KIEMENĖS LĄSTELĖS - Žinomos dėl efektyvių regeneracinių savybių, lėtina odos senėjimo procesus, saugo nuo fotosenėjimo, skatina kolageno ir elastinių skaidulų sintezę, atkuria mikrocirkuliaciją, gerina medžiagų apykaitos procesus ir kraujotaką.

  ALGINATAS -  Išgautas iš rudųjų jūros dumblių. Turi stiprų stangrinamąjį poveikį, drėkina, maitina, lygina ir drenuoja. Alginatas mažina patinimą ir gaivina odą. Su drenažo efektu. 

  Kosmetika pagaminta Prancūzijoje.

  ATSISIŲSKITE CARELIKA kosmetikos katalogą!    

   

  Ingredients

  Talc, algin, sodium carboxymethyl starch, calcium sulfate, Argania spinosa shell powder, moroccan lava clay, tetrasodium pyrophosphate, magnesium oxide, ci 77491 (iron oxides), ci 77492 (iron oxides), ci 77499 (iron oxides), parfum (fragrance), alumina, cinnamal