Prekių katalogas

CARELIKA alginatinė, kriogeninio poveikio (KRIO) veido kaukė, 500gr

 • CARELIKA alginatinė, kriogeninio poveikio (KRIO) veido kaukė, 500gr

  Kodas: CPCM500
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • CARELIKA alginatinė, kriogeninio poveikio (KRIO) veido kaukė, 500gr 

  Kaukės sudėtyje yra kriogeninio komplekso ir spirulinos, kurios rekomenduojamos senstančiai odai, taip pat išlygina odos sustorėjimus, atsiradusius dėl aknės gijimo proceso. Reguliuoja epidermio drėgmės balansą. Pasižymi vėsinančiomis savybėmis ir procedūros metu kraujagyslės susitraukia, o vėliau per ilgą laiką plečiasi, atitinkamai pamaitindamos odą.

  Veikimas: amžiaus prevencija. 

  Spalva: pilkai žalia
   

  KRIOGENINIS KOMPLEKSAS -  Užtikrina greitą tonizuojamąjį poveikį, neleidžia odai suglebti, nes susitraukia ir sustiprėja veido raumenys. 

  MIKRODUMBLIŲ (SPIRULINA РLATENSIS) EKSTRAKTAS -  Oda yra prisotinama įvairių aminorūgščių, baltymų, mineralinių medžiagų, druskų ir vitaminų. Užtikrina kolageno ir elastino teikiamą odos ląstelėms apsaugą. Puikiai saugo nuo senėjimo ir mažina raukšles. 

  ALGINATAS -  Rudųjų jūros dumblių ekstraktas. Pasižymi pakėlimo (odos patempimo) efektu. Drėkina, maitina, lygina raukšles, mažina paburkimą ir atjaunina odą, pasižymi drenavimo savybėmis.

  DIATOMITAS -  Kalnų uoliena, kurią daugiausia sudaro diatomų liekanos (titnagdumblių apvalkalai). Atkuria vandens kiekį, pagerina odos atspalvį, aktyvina mikrocirkuliaciją, prisotina ląsteles mikroelementų. 

  Naudojimas: 

  1. Dubenyje sumaišykite 25 g miltelių su 100 ml 20 °C vandens.
  2. Intensyviai maišykite, kad gautųsi vienalytė pasta.
  3. Tepkite pasta ant veido.
  4. Palikite apie 20 minučių.
  5. Nulupkite jį vienu gabalu. 

   

  Kosmetika pagaminta Prancūzijoje.

  ATSISIŲSKITE CARELIKA kosmetikos katalogą!

   

   

  INGREDIENTS

  Diatomaceous earth, algin, calcium sulfate, tetrasodium pyrophosphate, Spirulina platensis powder, menthol, methyl diisopropyl propionamide