Prekių katalogas

APIS vitalizuojantis egzotinių vaisių kūno masažo aliejus, 300ml

 • APIS vitalizuojantis egzotinių vaisių kūno masažo aliejus, 300ml

  Kodas: 133708
 • Maitinkite kūną ir duokite jam energijos dozę. Energingas aliejus, kuriame svarbiausią vaidmenį atlieka patvirtinti ingredientai - tiesiai iš gamtos. Naudojant APIS vitalizuojantį aliejų oda bus intensyviai drėkinama, taip pat žymiai pagreitės jos atsinaujinimas. Be to, nuo pat pirmųjų naudojimo momentų pastebėsite, kad jūsų oda tampa lygesnė ir švelnesnė.

  Aliejaus sudėtyje rasite: visą natūralių ingredientų asortimentą, įskaitant: migdolų, kokosų ir saulėgrąžų aliejų - užtikrinantį intensyvų odos drėkinimą ir atsakingą už pagreitintą jos regeneraciją. Be to, egzotiški pasiflorų, mangų ir granatų ekstraktai suteiks odai maitinimą ir skaistinimą, taip pat suteiks odai reikalingų vitaminų.

  Aliejų galite naudoti atlikdami 3 paprastus veiksmus: 1. Ant kūno tepkite nedidelį kiekį aliejaus. 2. Tolygiai paskirstykite ir švelniai įmasažuokite į odą. 3. Palikite, kol visiškai susigers.

  Indikacijos: visiems odos tipams.

  Kontraindikacijos: alergija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Produktą galima naudoti profesionaliam naudojimui grožio salone, taip pat kasdienei odos priežiūrai namuose.

  Talpa: 300 ml 

 •