Prekių katalogas

5 DAŽYTŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

Rinkitės kokybiškus dažus.
Jeigu nusprendėte dažyti plaukus – rinkitės kokybiškas priemones. Neeksperimentuokite su įvairiais plaukų dažais arba tais, kuriuos pasiūlė draugė. Geriausia pasitarti su profesionalu ir rinktis šiek tiek brangesnius, bet kokybiškus dažus.

 

Alergijos testas.
Dažnai prieš dažant plaukus patariama atlikti alergijos testą – neignoruokite to. Jeigu plaukų dažai Jums išties netinka ir jais nudažysite visą galvą, gali prasidėti įvairios reakcijos: galvos oda taps rausva, niežės, atsiras pleiskanos ar net žaizdelės. Todėl prieš dažant plaukus griežtai vadovaukitės instrukcija.

 

Plaukų dažymo intensyvumas.
Nedažykite plaukų daugiau nei 3 kartus per mėnesį, nes tai negrįžtamai pažeis jų struktūrą bei išsausins. Stenkitės visus plaukus dažyti kaip galima rečiau – 1 kartą per mėnesį, plaukų šaknis – 2 kartus per mėnesį.

 

Specialios priemonės po plaukų dažymo.
Dažytiems plaukams naudokite specialius šampūnus, kondicionierius, kaukes ar plaukų formavimo priemones. Šie produktai būna prisotinti aliejų ir vitaminų, kurie būtini dažytiems plaukams.

 

Poilsis plaukams.
Suteikite plaukams „poilsį“ nuo visų procedūrų. Bent vieną savaitę per mėnesį nenaudokite jokių formavimo priemonių, nedarykite cheminio šukavimo, nedžiovinkite džiovintuvu, netiesinkite ar pan. Naudokite tik šampūną, kondicionierių ir maitinamąsias priemones. Tegul plaukai atgauna savo natūralią išvaizdą.