Valiuta:

Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas GABBIANO LINZ NQ, baltos sp.

 • Kirpyklos krėslas GABBIANO LINZ NQ, baltos sp.

  Kodas: 148061
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.

  Elegantiškoje Gabbiano Linz NQ kirpyklos kėdėje yra patvarus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas, kuris užtikina įvairių procedūrų efektyvumą ir aukštą naudojimo komfortą. Klasikinės spalvos, paprastas dizainas ir dekoratyvūs poliruoti aukso atspalvių elementai suteikia skoningo įvaizdžio.

  Aukštį galima reguliuoti dėka patvaraus hidraulinio keltuvo, kuris leidžia sklandžiai reguliuoti sėdynės lygį 46-62 cm diapazone – net ir klientui sėdint ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą, užtikrinantį galimybę laisvai reguliuoti kėdės lygį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Tinkamai profiliuotas atlošas yra aptrauktas sintetine oda ir leidžia užimti patogią padėtį.

  Didelis privalumas – anga tarp atlošo ir sėdynės. Tai palengvina salono švarą ir leidžia lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno fotelio kampelio ir sutaupyti laiko ruošiant darbo vietą.

  Tvirtas, plokščias, apvalus pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Lygus paviršius su veidrodine apdaila leidžia lengvai išlaikyti švarą. Plati sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą.

  Kėdė su pilnu sukimosi mechanizmu.

  Reikšmingas privalumas – šiam modeliui skirta kojų atrama, kuri užtikrina stabilę atramą kliento kojoms. Porankiai yra tinkamame aukštyje, o tai leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius.

  Patogus baldas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu putplasčiu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos. Naudojamos medžiagos užtikrina patogų baldų naudojimą ilgą laiką ir padaro įrangą atsparią drėgmei, patvarią ir lengvai valomą.

  Pilkų atspalvių eko oda ir aukso spalvos dekoratyviniai elementai suteikia nesenstančios elegancijos.


  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

  Į komplektą įeina: sėdynė, hidraulika su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis mechanizmas aukščio reguliavimui nuo 46-62 cm
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: pilki ir auksiniai atspalviai
  • Kėdės svoris: 33kg

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.