Valiuta:

Prekių katalogas

Gabbiano kirpyklos kėdė TURIN, aukso ir juodos sp.

 • Gabbiano kirpyklos kėdė TURIN, aukso ir juodos sp.

  Kodas: 148034
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. 

  Patogi Gabbiano Turin kirpyklos kėdė su patvariu hidrauliniu mechanizmu užtikrina naudojimosi komfortą ir palengvina įvairių procedūrų atlikimą kirpykloje. Klasikinės spalvos ir paprastas dizainas suteikia stilingą išvaizdą.

  Patvarus hidraulinis mechanizmas - keltuvas leidžia laisvai reguliuoti aukštį. Sėdynės lygį galima reguliuoti 48-64 cm ribose – net ir klientui sėdint kėdėje. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą, užtikrinantį, kad kėdės aukštis gali būti pritaikytas tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Tinkamai profiliuotas atlošas yra aptrauktas sintetine oda. Didelis privalumas – anga tarp atlošo ir sėdynės. Tai palengvina salono švarą ir leidžia lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno krėslo kampo ir sutaupyti laiko ruošiant darbo vietą tarp klientų. Įrengus kėdę pilnu sukimosi mechanizmu, kirpėjo darbas tampa efektyvesnis ir patogesnis.

  Plokščias, apvalus pagrindas garantuoja baldo stabilumą naudojimo metu. Lygus paviršius su veidrodine apdaila leidžia lengvai išlaikyti švarą. Sėdynė, užpildyta patvariomis putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą net ir per daugelį procedūrų valandų. Reikšmingas privalumas – šiam modeliui skirta pėdų atrama, kuri užtikrina stabilę atramą kliento kojoms ir suteikia stilingą išvaizdą. Porankiai yra tinkamame aukštyje, todėl kliento pečiai tinkamai išdėstyti.

  Patogus baldas užpildytas deformacijoms atspariu putplasčiu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės, atsparios drėgmei, lengvai valomos odos. Juoda danga ir aukso spalvos elementai suteikia krėslui nesenstančios elegancijos.

  Gabbiano Turin kirpyklos kėdė išsiskiria paprastu dizainu, todėl kėdė puikiai atrodo daugelyje profesionalių salonų.


  Krėslo matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: sėdynė, hidrauka su krėslo baze, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio reguliavimas 48-64cm
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė - EKO oda
  • Spalvos: juodos ir auksinės spalvos 

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.