Prekių katalogas

Gabbiano kirpyklos krėslas Acri, juoda-aukso sp.

 • Gabbiano kirpyklos krėslas Acri, juoda-aukso sp.

  Kodas: 147319
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. 

  Elegantiškoje Gabbiano Acri kirpyklos kėdėje įrengtas efektyvus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas, o tai žymiai padidina darbo efektyvumą. Funkcionalus baldas garantuoja komfortą tiek kirpėjams, tiek salono klientams. Estetiškai pagamintas krėslas taps bet kurios kirpyklos puošmena.

  Aukštas naudojimo komfortas
  Patvarus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas suteikia galimybę nustatyti sėdynės lygį 50-60 cm ribose – net ir klientui sėdint kėdėje. Patogus atlošas leidžia užimti tinkamą padėtį, suteikia puikią atramą nugarai, o tai ypač svarbu atliekant ilgas procedūras ir klientui sėdint kėdėje ilgas valandas. Šiam modeliui skirta stilinga pėdų atrama užtikrina stabilę atramą kliento kojoms.

  Pilnas kėdės sukimosi mechanizmas užtikrina teikiamų paslaugų efektyvumą ir patogumą. Tvirtas, apvalus pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Poliruotas, lygus paviršius suteikia elementui elegantišką išvaizdą ir palengvina jo švarą. Patogi sėdynė, užpildyta minkštomis putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą net ir ilgas valandas trunkančių procedūrų metu. Dalinai apmušti, įdomios formos metaliniai porankiai leidžia teisingai išsidėstyti kliento pečius.

  Krėslo užpildas sukurtas iš patvarių, deformacijai atsparių putų, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti, sintetinės odos ir užtikrina baldo ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą. 

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Pakuotę sudaro: sėdynė, hidraulika su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis mechanizmas
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: juodos ir auksinės spalvos 
  • 35kg

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan. 

 •