Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas GABBIANO LILLE M, juodos sp.

 • Kirpyklos krėslas GABBIANO LILLE M, juodos sp.

  Kodas: 147324
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.

  Elegantiška Gabbiano Lille-M kirpyklos kėdė su praktišku "hidrauliniu keltuvu" yra funkcionalus baldas, kuris taps bet kurios kirpyklos puošmena. Klasikinės spalvos, įdomus dizainas ir dekoratyvūs aukso atspalvių elementai suteikia skoningą išvaizdą. Aukštas funkcionalumas užtikrins komfortą meistrui ir jo klientui.

  Funkcionalumas, patogumas ir patikimumas

  Patvarus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas leidžia nustatyti sėdynės aukštį 48-55 cm ribose, klientui sėdint kėdėje.

  Puikiai profiliuotas, sintetine oda aptrauktas atlošas leidžia klientui patogiai atsiremti.

  Vizualiai įdomus elementas  – metalinė, poliruota, subtili aukso atspalvių detalė, jungianti atlošą su sėdyne. Sukurtos ertmės leidžia lengviau išlaikyti švarą salone, todėl galėsite lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno krėslo kampelio. Taip sutaupoma laiko, ruošiant darbo vietą tarp klientų.

  Puikiai apgalvoti sprendimai

  Tvirtas, apvalus pagrindas su gumine danga garantuoja stabilumą krėslo naudojimo metu. Dėka lygaus paviršiaus šį elementą lengva išlaikyti švarų.

  Reikšmingas privalumas – šiam modeliui skirta pėdų atrama, kuri užtikrina stabilę atramą kliento kojoms. 

  Elegancija ir didelis naudojimo komfortas

  Kėdė užpildyta putomis, kurios yra patvarios ir nesideformuoja.

  Apmušalai pagaminti iš malonios liesti, specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl šios medžiagos naudojamas baldas yra atsparus drėgmei, patvarus ir lengvai valomas. 

  Visi metaliniai paviršiai poliruoti. Lille-M kirpyklos kėdė išsiskiria skoninga apdaila, kuri suteikia jai išskirtinio "charakterio" ir puikiai atrodo daugelyje profesionalių salonų.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Pakuotę sudaro: sėdynė, hidraulika su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio nustatymo mechanizmas - nuo 48 iki 55cm
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Užpildo medžiaga: putplastis
  • Spalvos: juodos ir auksinės spalvos 
  •