Prekių katalogas

UTSUKUSY Alginatinė veido kaukė REFRESHING, 1000cc

 • UTSUKUSY Alginatinė veido kaukė REFRESHING, 1000cc

  Kodas: 417UTS

  vėsinanti su mentoliu

 • Kaukės su dumbliais iš keturių vandenynų gaunamos ekstrahuojant Laminaria digitata dumblį, aprūpinta kalciu bei magniu, kurie pasižymi atgaivinančiomis ir regeneruojančiomis savybėmis. Kadangi tai yra polisacharidas, sumaišytas su vandeniu jis sudaro gelį ir leidžia suformuoti tolygų padengimą, kuris sukuria okliuzinę plėvelę, leidžiančią prasiskverbti likusioms formulės veikliosioms medžiagoms.

  Dumblių ir fitokosmetikos ekstraktų deriniai turi gaivinantį, priešuždegiminį ir dekongestantinį poveikį. Jie neturi kontraindikacijų ir gali būti naudojami bet kokio tipo odai, net ir pačiai jautriausiai ir paraudusiai.

  Visos Utsukusy alginatinės kaukės leidžia padengti akis ir lūpas, jei klientas tai toleruoja. Kaukės sumažina odos temperatūrą iki 6 °C.  

  Refreshing Peel Off Algae Kaukė turi antiseptinį, vietinį skausmą malšinantį, priešuždegiminį ir niežėjimą mažinantį poveikį. Padidina kraujo apytaką, turi lengva vėsinamąjį poveikį.

  PAGRINDINIAI INGREDIENTAI: MENTOLIS 

  Kaukė taip pat puikiai drėkina ir ramina veido odą.

  Dumblių kaukę rekomenduojama maišyti su šiais hidrozoliais:

  • Melisos hidrolatas
  • Šalavijų hidrolatas
  • Cypress hidrolatas

  Naudojimas: Dubenyje sumaišykite 20g alginato su 60 ml hidrolato arba vandens. Maišykite mentele, kol susidarys vienalytė pasta. Užtepkite, palikite 15min. ir nuimkite. Visas Utsukusy alginato kaukes galima tepti ant akių ir lūpų. 

 •