Prekių katalogas

Utsukusy Alginatinė veido kaukė YPATINGAI DRĖKINANTI, 1000cc

 • Utsukusy Alginatinė veido kaukė YPATINGAI DRĖKINANTI, 1000cc

  Kodas: 422UTS
 • Kaukės su dumbliais iš keturių vandenynų gaunamos ekstrahuojant Laminaria digitata dumblį, aprūpinta kalciu bei magniu, kurie pasižymi atgaivinančiomis ir regeneruojančiomis savybėmis. Kadangi tai yra polisacharidas, sumaišytas su vandeniu jis sudaro gelį ir leidžia suformuoti tolygų padengimą, kuris sudaro okliuzinę plėvelę, leidžiančią prasiskverbti likusioms formulės veikliosioms medžiagoms.

  Dumblių ir fitokosmetikos ekstraktų deriniai turi gaivinantį, priešuždegiminį ir dekongestantinį poveikį. Jie neturi kontraindikacijų ir gali būti naudojami bet kokio tipo odai, net ir pačiai jautriausiai ir paraudusiai.

  Visos Utsukusy alginatinės kaukės leidžia padengti akis ir lūpas, jei klientas tai toleruoja. Kaukės sumažina odos temperatūrą iki 6 °C. 

  Drėkinanti  dumblių kaukė idealiai tinka jautriai, sudirgusiai, sausai ar į alergiją linkusiai odai.

  Su priešuždegiminiu, vėsinamuoju ir antioksidaciniu poveikiu. 

  Moisturizing Peel Off Algae Kaukė gali būti maišoma su šiais hidrozoliais:

  • Medetkų hidrolatas
  • Cypress Hydrolatas
  • Melisos hidrolatas

  Veikliosios medžiagos: Aloe barbadensis lapų sulčių milteliai

  Naudojimas: Dubenyje sumaišykite 20g alginato su 60 ml hidrolato arba vandens. Maišykite mentele, kol susidarys vienalytė pasta. Užtepkite, palikite 15min. ir nuimkite. Visas Utsukusy alginato kaukes galima tepti ant akių ir lūpų.

  Ingredients:

  DIATOMACEOUS EARTH; ALGIN; CALCIUM SULFATE; TETRASODIUM PYROPHOSPHATE; CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE; CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA GUM / CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA (GUAR) GUM; CI 77288 / CHROMIUM HYDROXIDE GREENS; ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER; SILICA; CI 42090/BLUE 1 LAKE 

   

 •