Prekių katalogas

Naggura SWOP S3 SPA elektrinė SPA, sveikatingumo lova, baltos sp.

 • Naggura SWOP S3 SPA elektrinė SPA, sveikatingumo lova, baltos sp.

  Kodas: SWOP7033A26LB
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Naggura Swop - sukurta laimingam darbui!

  Dėmesio! Informuojame, kad šio gamintojo prekių tiekimas ilgesnis nei įprastai, kadangi, prieš išsiuntimą gamintojas atlieką bendrą, nuodugnų prekės patikinimą, kuris užtikrina, kad visos išssiunčiamos prekės atitinka Naggura prekės ženklo kokybės ir techninės charakteristikos rodiklius! 

  Naggura Swop - tikras Chameleonas! Lova keičia pagrindo spalvą pagal jūsų nuotaiką. Su keičiamomis pagrindo plokštėmis, muzika ir pritaikomu apšvietimu, darbas taps tikru malonumu! 
   
  4 priežastis, kodėl verta rinktis Naggura Swop S703: STABILUMAS, KOKYBĖ, KOMPAKTIŠKUMAS, PRAŠMATNUMAS!  
   
  „Naggura“ ateina į rinką su naujos kartos grožio, estetikos ir medicinos lovomis, kurios išsiskiria visiškai naujovišku dizainu ir techniškai optimizuotais sprendimais.
  Į įprastus dalykus Naggura kūrybinė komanda žvelgia neįprastomis akimis! Lovų dizainas ir funkcionalumas buvo kruopščiai kuriamas į pagalbą pasitelkus profesionalius, puikios reputacijos specialistus, dizainerius, kineziterapeutus ir osteopatus.
   
   
  LOVA SPA IR SVEIKATINGUMO SPECIALISTAMS
   
  5 pojūčių patirtis! 
   
  Swop S703 yra elektrinė 3 sekcijų sofa su vientisu čiužiniu ir mediniu korpusu. Galite pasirinkti tamsią medinę konstrukciją, kad prisilietimas būtų santūresnis ir elegantiškesnis, arba šviesų natūralų medį, kuris paliks šiltą ir svetingą pojūtį.
   
  Su Swop SPA patirsite 5 pojūčių patirtį. Su keičiamomis plokštėmis galite suteikti lovos bazei norimą spalvą, pridėti šiek tiek atpalaiduojančios muzikos savo procedūroms arba apšviesti ją įvairiaspalve Cromo Mood LED šviesos sistema.
   
  Lovos pranašumas ir unikalumas - pačios aukščiausios gaminio medžiagos, matalinis, ilgaamžis korpusas; unikalus ir analogo Europoje neturintis dizainas, kuris gimė Ispanijoje. Lova sukurta pagal aukščiausius ir rėkliausius grožio srities specialistų standartus bei poreikius.
   
   

  Bazinė lovos kaina: 2135 €. Galimi Baltos spalvos apmušalai ir dviejų variantų, apdailos ploksčių atspalviai - Baltas arba juodas Ąžuolas.
   
   
   
   
  Priekinės keičiamos plokštės
  Nereikia jokių įrankių modifikacijai - išsirinkite savo grožio lovai labiausiai patinkančią spalvą, vos per pora minučių pakeiskite kitą atspalvį ir šypsokitės!
   
   
   

  LED apšvietimas
  „Cromo Mood“. Apšvieskite savo darbo vietą spalvomis! „Swop“ stalai šviečia savo šviesa. Nustatykite statinę spalvą arba pasirinkite kintantį šviesos režimą.
  Žaiskite spalvomis, atsipaliduokite ir džiaukitės! 
   
  Bamboo garso sistema.
  Cilindrinė bambuko garso kolonėlė su nuožulniu pagrindu ir „Bluetooth“ jungtimi ,įstatoma į korpusą ant stalo pagrindo. Jei norite, galite tiesiog išimti ir padėti ant stalo. Gerovė ir muzika yra puikus duetas!
   
   
   
   
  Papildomi priedai (būtina kreiptis ir informuoti dėl įsigijimo): 
   
  1.  Keičiamos lovos pagrindo panelės. Galimybė pirkti atskirai arba kolekcijomis. Panelių kainos SU PVM.
   
   
   
  2. Bambboo garso sistema. Kolonėlė. Kaina: 75€ + PVM
  3. LED apšvietimas LED CROMO MOOD. Suteikia galimybė pasirinkti įvairias spalvas, nustatyti statinę spalvą. Kaina: 250+ PVM
  4. Lovos užvalkalas. Baltos spalvos. Kaina: 60€ + PVM
   
   
  5. Popieriaus ritinių ir vienkartinių paklodžių laikiklis. Kaina: 24€ + PVM