Valiuta:

Prekių katalogas

Naggura SWOP 2L MASSAGE elektrinė medicininės priežiūros ir masažo lova pilkos sp.

 • Naggura SWOP 2L MASSAGE elektrinė medicininės priežiūros ir masažo lova pilkos sp.

  Kodas: SWOP3011A26nera
 • Dėmesio! Informuojame, kad šio gamintojo prekių tiekimas ilgesnis nei įprastai, kadangi, prieš išsiuntimą gamintojas atlieką bendrą, nuodugnų prekės patikinimą, kuris užtikrina, kad visos išssiunčiamos prekės atitinka Naggura prekės ženklo kokybės ir techninės charakteristikos rodiklius!   

  Naggura Swop - sukurta laimingam darbui!

   

  Naggura Swop - tikras Chameleonas! Lova keičia pagrindo spalvą pagal jūsų nuotaiką. Su keičiamomis pagrindo plokštėmis, muzika ir pritaikomu apšvietimu, darbas taps tikru malonumu! 
   
  „Naggura“ ateina į rinką su naujos kartos grožio, estetikos ir medicinos lovomis, kurios išsiskiria visiškai naujovišku dizainu ir techniškai optimizuotais sprendimais.
  Į įprastus dalykus Naggura kūrybinė komanda žvelgia neįprastomis akimis! Lovų dizainas ir funkcionalumas buvo kruopščiai kuriamas į pagalbą pasitelkus profesionalius, puikios reputacijos specialistus, dizainerius, kineziterapeutus ir osteopatus.
   
   
  LOVA MEDICININĖS PRIEŽIŪROS (APŽIŪROS), PROCEDŪRŲ, SLAUGOS IR PROFESIONALIEMS MASAŽO SPECIALISTAMS
   
  Nes dizainas yra svarbus!
   
  Lova S301 yra būtinas įrankis jūsų medicinos centre, kadangi yra universalus ir pritaikoma įvairioms procedūroms, terapijoms bei apžiūroms.
   
  Lova Idealiai tinka medicininei apžiūrai ar slaugos paslaugoms.
   
  Lova puikiai tiks bet kuriame masažo centre.
   
  Pasaulis vystosi: spalvos, naujovės ir dizainas daro mūsų gyvenimą įdomesnį, todėl klasikinis įprastas terapinis ar medicininis stalas įgauna visiškai naują dizainą ir patvarumą. 
   
  Lovos pranašumas ir unikalumas - pačios aukščiausios gaminio medžiagos, matalinis, ilgaamžis korpusas; unikalus ir analogo Europoje neturintis dizainas, kuris gimė Ispanijoje. Lova sukurta pagal aukščiausius ir rėkliausius grožio srities specialistų standartus bei poreikius.
   
   

  Bazinė lovos kaina: 1399€. Galimi Baltos ir Pilkos spalvos apmušalo variantai:
   
   
   
  Priekinės keičiamos plokštės
  Nereikia jokių įrankių modifikacijai - išsirinkite savo grožio lovai labiausiai patinkančią spalvą, vos per pora minučių pakeiskite kitą atspalvį ir šypsokitės!
   
   
   

  LED apšvietimas
  „Cromo Mood“. Apšvieskite savo darbo vietą spalvomis! „Swop“ stalai šviečia savo šviesa. Nustatykite statinę spalvą arba pasirinkite kintantį šviesos režimą.
  Žaiskite spalvomis, atsipaliduokite ir džiaukitės! 
   
  Bamboo garso sistema.
  Cilindrinė bambuko garso kolonėlė su nuožulniu pagrindu ir „Bluetooth“ jungtimi ,įstatoma į korpusą ant stalo pagrindo. Jei norite, galite tiesiog išimti ir padėti ant stalo. Gerovė ir muzika yra puikus duetas!
   
   
   
   
  Papildomi priedai (būtina kreiptis ir informuoti dėl įsigijimo): 
   
  1.  Keičiamos lovos pagrindo panelės. Galimybė pirkti atskirai arba kolekcijomis. Panelių kainos SU PVM.
   
   
   
  2. Bambboo garso sistema. Kolonėlė. Kaina: 75€ + PVM
  3. LED apšvietimas LED CROMO MOOD. Suteikia galimybė pasirinkti įvairias spalvas, nustatyti statinę spalvą. Kaina: 250+ PVM
  4. Lovos užvalkalas. Baltos spalvos. Kaina: 60€ + PVM
   
   
  5. Popieriaus ritinių ir vienkartinių paklodžių laikiklis. Kaina: 24€ + PVM