Prekių katalogas

Masažinis veido aliejus su Levanda ir Greipfrutu, 250 g

 • Veido masažinis aliejus su Levandų ir Greipfruto ekstraktų aliejais - rekomenduojamas veido masažams bei kitoms veido SPA procedūroms. Aliejaus sudėtyje esantys natūralūs mikroelementai ir vitaminai užtikrina visapusišką odos drėkinimą, maitinimą ir priežiūrą.

  Levandų ekstrakto aliejus turi antiseptinių, antimikrobinių ir dezinfekuojančių savybių.
  Greipfrutų ekstrakto aliejus padeda kovoti su senėjimo procesais, paddeda pašalinti per daug keratinu prisotintas ląsteles bei švelnina odą.

  Aliejus lengvai įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, pašalina raukšles, normalizuoja natūralią riebalų gamybą, sumažina odos blizgėjimą, sutraukia išsiplėtusias poras ir skatina ląstelių regeneraciją.

  Šį aliejų sudaro natūralūs pirmojo spaudimo aliejai bei gydomųjų augalų (pušies pumpurų ir alavijo) ekstraktao.

  Pušies pumpurį ekstraktas padeda sumažinti raukšles skatindamas kolageno gamybą. Taip pat išvalo poras, stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, teigiamai paveikia ląstelių atsinaujinimą, pagerina apsaugines odos savybes bei pasižymi dezinfekcinėmis, antiseptinėmis ir prieš-uždegiminėmis savybėmis.

  Alavijo ekstraktas turi stiprų drėkinamąjį ir baktericidinį poveikį. Pagerina veido odos elastingumą, padeda atsinaujinti brandžiai odai, valo problematišką ir riebią odą (bei padeda kovoti su blogais kvapais).

  Ekstraktų aliejai nuramina odą, padeda atsatyti normalią kraujo cirkuliaciją, kovoja su nuovargiu ir įtampa. Masažinis Verana aliejus su Levanda ir Greipfrutu lengvai padengia paviršių, nesusigeria iš karto, todėl lengvai naudojamas. Geriausias rezultatas pasiekiamas jei aliejus naudojamas po procedūrų su šveitikliu PRO1.

   

  Atsisiųsk Verana sertifikatą:

  Verana sertifikatas

 •