Prekių katalogas

Masažinis veido aliejus PRO1, 250 g

 • Masažinis veido aliejus PRO1, 250 g

  Kodas: 62274
 • Veido masažinis aliejus Verana PRO1 - rekomenduojamas veido masažams bei kitoms veido SPA procedūroms.

  Aliejus suteikia veido odai sveiką išvaizdą ir pasižymi ilgalaikio drėkinimo ir minkštinimo poveikiu. Šį aliejų sudaro ideali natūralių pirmo spaudimo alyvuogių aliejų ir gydomųjų augalų (pušies pumpurų ir alavijų) ekstraktų.

  Pušies pumpurų ekstraktas padeda sumažinti raukšles skatindamas kolageno gamybą. Taip pat išvalo poras, stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, teigiamai paveikia ląstelių atsinaujinimą, pagerina apsaugines odos savybes bei pasižymi dezinfekcinėmis, antiseptinėmis ir prieš-uždegiminėmis savybėmis.

  Alavijo ekstraktas turi stiprų drėkinamąjį ir baktericidinį poveikį. Pagerina veido odos elastingumą, padeda atsinaujinti brandžiai odai, valo problematišką ir riebią odą (bei padeda kovoti su blogais kvapais).

  Masažų aliejus praturtintas tik natūraliomis sudedamosiomis dalimis, kurios užtikrina aliejaus daugiafunkciškumą. Saldaus migdolo aliejus stimuliuoja kraujo cirkuliaciją masažo metu. Vynuogių kauliukų aliejus su vitaminu E turi antioksidacinį poveikį, kovoja prieš odos senėjimą.

  Po masažo su šiuo aliejumi odai sugrąžinimas drėgmės balansas ir atstatomas elastingumas, ji sparčiau regeneruojama.

  Masažinis aliejus lengvai padengia paviršių, nesusigeria iš karto, todėl lengvai naudojamas. Geriausias rezultatas pasiekiamas jei aliejus naudojamas po procedūrų su šveitikliu PRO1.

  Verana Sertifikatas PDF