Valiuta:

Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas GABBIANO MODENA, rudos sp.

 • Kirpyklos krėslas GABBIANO MODENA, rudos sp.

  Kodas: 148059
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. 

  Modernioje Gabbiano Modena kirpyklos kėdėje sumontuotas patvarus hidraulinis aukščio nustatymo mechanizmas, kuris užtikrina aukštą ir kokybišką šio krėslo funkcionalumą, užtikrina komfortą kirpėjams ir klientams.

  Estetiškai pagamintas krėslas MODENA taps bet kurios kirpyklos puošmena.

  Aukštį galima reguliuoti naudojant patvarų "hidraulinį keltuvą", kuris leidžia reguliuoti sėdynės lygį 50-64 cm ribose – net ir klientui sėdint ant kėdės. Tai užtikrina ergonomišką meistro darbą. Atlošas yra aptrauktas sintetine oda. Didelis šio modelio privalumas – tarp atlošo ir sėdynės palikta anga, kuri padeda išlaikyti švarą salone. Angos dėka, galite lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno šio krėslo kampelio. Tokiu būdu galite pagerinti darbo vietos paruošimą tarp atvykstančių klientų.

  Šis krėslas įrengtas su pilnu 360 laips. sukimosi mechanizmu, todėl kirpėjo darbas tampa efektyvesnis ir patogesnis.

  Tvirtas, plokščias, kvadrato formos pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Matinis, lygus paviršius suteikia metalo elementams elegantišką ir modernią išvaizda. Patogi sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą. Geometriniai, iš dalies apmušti, porankiai leidžia nustatyti teisingą kliento pečių padėtį – tai reiškia, kad jis "neįkiša galvos į pečius" ir nelinksta, todėl yra lengviau atlikti tikslias procedūras, įskaitant plaukų kirpimą.

  Funkcionalus "lofto"dizaino baldas

  Sėdynė ir atlošas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu putplasčiu, aptrauktas specifinės struktūros, malonios liesti sintetinės odos apmušalu, kuris užtikrina baldo patvarumą ir patogų naudojimą ilgą laiką.

  Sintetinės odos apmušalas taip pat yra atsparus drėgmei, patvarus ir lengvai valomas. Rudos atspalvių apmušalas kartu su įdomiais, juodų atspalvių metalo elementais suteikia krėslui unikalų "charakterį". Baldas išsiskiria modernistiniu dizainu, todėl puikiai atrodys daugelyje modernaus stiliaus salonų.

  Detalūs matmenys pateikti nuotraukoje.
  Pakuotę sudaro: sėdynė, hidraulika su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Krėslo svoris: 33kg
  • Aukščio reguliavimas: 50-64cm
  • Hidraulinė krėslo aukščio reguliavimo sistema
  • Pagrindas: kvadratas
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: rudi ir juodi atspalviai 

   

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.