Prekių katalogas

IWAX100 vaško šildytuvas, JUODOS SP. 100W

 • IWAX100 vaško šildytuvas, JUODOS SP. 100W

  Kodas: 147871
 • Prekės ženklo iWAX tikslas – teikti daugiafunkcines priemones kosmetinėms procedūroms naudojant vašką ir parafiną, pavyzdžiui, modernius vaško šildytuvus depiliacijai. Prekės ženklo pagrindinis dėmesys skiriamas įdomiam dizainui, gaminių universalumui ir naudojimo paprastumui, todėl iWAX priemonės skirtos tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.

  Universalus šildytuvas visų tipų vaškui

  Ergonomiškas iWax 100 vaško šildytuvas leidžia greitai ir efektyviai paruošti depiliacijai reikalingas priemones. Prietaisas yra saugus ir intuityvus naudoti, garantuoja lengvą kieto, ar minkšto vaško įkaitinimą. Tinka skardinėje esantiems, kubeliais pjaustytiems ir perlų-grūdėlių pavidalo vaško gaminiams.

   

  Praktiški patogumai epiliavimo patogumui

  Šildytuvo naudojimas itin intuityvus – naudodamiesi rankenėle galite lengvai reguliuoti šildymo temperatūrą. Indikatoriaus lemputė rodo veikimo būseną, o spragtelėjimo sistema informuoja apie įrenginio įjungimą/išjungimą garsu. Skaidrus, juodų atspalvių dangtelis leidžia kontroliuoti vaško lydymosi būseną, tuo pačiu neleidžiant kauptis nešvarumams įrenginio viduje. Mažos angos apsaugo nuo perkaitimo, garantuoja vėdinimo galimybę. Aliuminio kibiras kietajam vaškui ištirpinti turi rankenėlę, kuri leidžia lengvai išimti indą. Tai palengvina įrenginio švarą.

  Moderni, nesenstanti išvaizda

  Dėl iWax 100 vaško šildytuvo paprastumo ir mažų matmenų, jis puikiai tinka bet kokiam interjerui. Minimalistinis dizainas suteikia įrenginiui elegantišką, nesenstančią išvaizdą, o patvaraus juodų atspalvių plastiko naudojimas užtikrina lengvą valymą. Prietaiso lengvumas leidžia jį lengvai transportuoti.

   

  Kaip naudoti vaško šildytuvą?

  1. Nuimkite dangtelį nuo įrenginio.
  2. Įdėkite vašką į šildytuvą ir prijunkite įrenginį prie maitinimo šaltinio.
  3. Pasukite rankenėlę į ON – raudona lemputė rodo, kad įrenginys pradėjo veikti.
  4. Vaškas ištirpsta per 15-30 minučių, priklausomai nuo nustatytos temperatūros ir vaško kiekio.
  5. Kai vaškas suskystėja, nustatykite rankenėlę į vidurinę padėtį, kad temperatūra išliktų pastovi. Prietaiso veikimo metu kontrolinė lemputė užges ir vėl užsidegs, kad išlaikytų tinkamą vaško temperatūrą. Prieš tepdami ant odos, visada patikrinkite vaško temperatūrą, kad išvengtumėte nudegimų.
  6. Baigę darbą išjunkite įrenginį ir palaukite, kol jis atvės. Tada jį reikėtų nuvalyti – galite naudoti specialų preparatą, skirtą vaško įrenginiams valyti.


  Prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas.

  Komplekte: šildytuvas, maitinimo laidas, kibiras kietajam vaškui pašildyti, instrukcijos.

  Duomenys:
  Spalva: juodi atspalviai
  Talpa: 400-500 ml
  Galia: 100W
  Įtampa: 220-240V 

  ATSISIŲSTI INSTRUKCIJĄ

 •