Valiuta:

Prekių katalogas

 • iWAX 100 vaško šildytuvas, baltos sp.

  Kodas: 147872
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Prekės ženklo iWAX tikslas – teikti daugiafunkcines priemones kosmetinėms procedūroms naudojant vašką ir parafiną, pavyzdžiui, modernius vaško šildytuvus depiliacijai. Prekės ženklo pagrindinis dėmesys skiriamas įdomiam dizainui, gaminių universalumui ir naudojimo paprastumui, todėl iWAX produktrai skirti tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.

  Universalus šildytuvas visų tipų vaškui

  Ergonomiškas iWax 100 vaško šildytuvas leidžia greitai ir efektyviai paruošti depiliacijai reikalingas priemones. Prietaisas yra saugus ir intuityvus naudoti, garantuoja be rūpesčių kieto ar minkšto vaško įkaitinimą. 

  Praktiški patogumai depiliavimui

  Šildytuvo naudojimas itin intuityvus – naudodamiesi rankenėle galite lengvai reguliuoti šildymo temperatūrą. Indikatoriaus lemputė signalizuoja apie veikimo būseną, o spragtelėjimo sistema praneša apie įrenginio įjungimą/išjungimą būdingu spragtelėjimo garsu. Permatomas, mėlynų atspalvių dangtelis, leidžia kontroliuoti vaško lydymosi būseną, tuo pačiu neleidžia kauptis priemaišoms įrenginio viduje. Mažos angos apsaugo nuo perkaitimo, garantuoja vėdinimo galimybę. Aliuminio kibiras kietajam vaškui ištirpinti turi rankenėlę, kuri leidžia lengvai išimti indą. Tai palengvina įrenginio švarą.

  Modernus ir universalus dizainas

  Dėl iWax 100 vaško šildytuvo paprastumo ir mažų matmenų jis puikiai tinka bet kokiam interjerui, jo neapkrauna. Minimalistinis dizainas suteikia įrenginiui elegantišką, nesenstantį įvaizdį, o patvaraus baltos spalvos plastiko naudojimas užtikrina lengvą valymą. Prietaiso lengvumas leidžia jį lengvai transportuoti.

   

  Kaip naudoti vaško šildytuvą?

  1. Nuimkite dangtelį nuo įrenginio.
  2. Įdėkite vašką į šildytuvą ir prijunkite įrenginį prie maitinimo šaltinio.
  3. Pasukite rankenėlę į ON – raudona lemputė rodo, kad įrenginys pradėjo veikti.
  4. Vaškas ištirpsta per 15-30 minučių, priklausomai nuo nustatytos temperatūros ir vaško kiekio.
  5. Kai vaškas suskystėja, nustatykite rankenėlę į vidurinę padėtį, kad temperatūra išliktų pastovi. Prietaiso veikimo metu kontrolinė lemputė užges ir vėl užsidegs, kad išlaikytų tinkamą vaško temperatūrą. Prieš tepdami vašką ant odos, visada patikrinkite vaško temperatūrą, kad išvengtumėte nudegimų.
  6. Baigę darbą išjunkite įrenginį ir palaukite, kol jis atvės. Tada juos reikėtų nuvalyti – galite naudoti specialų preparatą, skirtą įrenginiams iš vaško valyti. 

  Prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas.
  Komplekte: šildytuvas, maitinimo laidas, kibiras kietajam vaškui pašildyti, instrukcijos.

  Duomenys:
  Spalva: balta ir mėlyna atspalviai
  Talpa: 400-500 ml
  Galia: 100W
  Įtampa: 220-240V 

  ATSISIŲSTI INSTRUKCIJĄ