Prekių katalogas

INSTRUSEPT PLUS instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo bei dezinfekavimo priemonė, 1 l

 • INSTRUSEPT PLUS instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo bei dezinfekavimo priemonė, 1 l

  Kodas: INSTRUSEPT

  PASIKEITĖ priemonės tara!

 • Instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo ir dezinfekavimo priemonė

  Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfekantas (2 tipo biocidas). Paviršiams, įrankiams ir įrangai plauti bei dezinfekuoti sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, kirpyklose, soliariumuose, grožio salonuose. Tik profesionaliems naudotojams.

  Savybės

  INSTRUSEPT PLUS yra koncentratas, neturintis savo sudėtyje fenolų, aldehidų ir fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu poveikiu, inaktyvuoja bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės mikobakterijas, bei virusus (HB, ŽIV, Rota ir kt.), o taip pat grybelius. Dėl sudėtyje esančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, preparatas pasižymi geromis valomosiomis savybėmis. Gerai pašalina kraują, baltymus, riebalus ir sekretus. Nuo dezinfekuotų instrumentų greitai ir pilnai nusiskalauja. Preparatas skyla chemiškai ir po panaudojimo galima išpilti į nuotekas. Darbinių tirpalų naudojimas nekenksmingas žmonėms ir aplinkai. Preparatu valomi ir dezinfekuojami paviršiai, instrumentai ir jų pagalbinės dalys, laboratoriniai indai ir kiti medicininiai reikmenys. Trumpas ekspozicijos laikas ir mažos tirpalo koncentracijos leidžia preparatą naudoti ekonomiškai.


  Naudojimas:
  Drėgmei atsparius patalpų paviršius, įrangą, baldus dezinfekuoti šluostant darbiniu tirpalu sudrėkinta šluoste arba purškiant. Instrumentus ir įrankius po panaudojimo pilnai panardinti į darbinį tirpalą. Po nurodytos ekspozicijos instrumentus ir įrankius valyti mechaniškai ir skalauti tekančiu vandeniu. Darbinius tirpalus gaminti praskiedžiant koncentratą vandeniu (žr. naudojimo instrukciją).

  Koncentratą laikyti gerai uždarytoje talpoje, ne žemesnėje kaip +5 C temperatūroje.
  Paruoštas naudoti tirpalas stabilus 7 paras.

  Darbų saugos nurodymai:
  Dirbant su preparatu, naudoti buitines gumines pirštines.
  Dirbti gerai vėdinamoje patalpoje.
  Venkite Instrusept Plus kontakto su preparatais, turinčiais aldehidu.
  Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Pirmoji pagalba:
  Patekus preparatui ant odos, gerai nuplauti su muilu, gerai nuskalauti vandeniu;
  Patekus į akis, gausiai plauti tekančiu vandeniu, esant reikalui kreiptis į gydytoją.
  Patekus į virškinimo sistemą,išgerkite daug drungno vandens, sukelkite vėmimo refleksą ir, esant reikalui kreipkitės į gydytoją.

  ATSISIŲSTI PRIEMONĖS DOKUMENTUS

 •