Prekių katalogas

ŽALIAS PURVAS – NAUDA VEIDO ODAI IR PLAUKAMS

ŽALIAS PURVAS – NAUDA VEIDO ODAI IR PLAUKAMS

 Žaliasis gydomasis purvas rekomenduojamas žmonėms turintiems normalią arba sausą odą. Pagrindinė sudedamoji medžiaga yra Sapropelis – organogeninis substratas, susiformavęs tik atitinkamuose ežeruose išskirtiniuose gamtiniuose arealuose, specialių gamtinių reiškinių ir poveikių įtakoje.


Naudokite kaip veido prausiklį.
Ne metaliniame indelyje praskieskite nedidelį kiekį žalio molio geriamuoju vandeniu ir palaikykite 20 minučių. Per šį laiką molis gaus sąlytį su oru ir suaktyvės naudingosios medžiagos. Gauta masė turi būti pakankamai skysta. Lengvais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite veido odą ir švelniai nuplaukite.


Naudokite kaip veido kaukę.
Paruoškite tokios pat konsistencijos masę ir palaikykite 20 minučių. Tuomet storu sluoksniu užtepkite ant veido, palaikykite 10-15 minučių ir švelniai nuplaukite. Ši kaukė ypač tinka spręsti odos problemas, kai išsiplėtę kapiliarai, užsikimšusios poros ir susidarę nedideli spuogeliai.


Naudokite kaip kaukę plaukams.
Paruošta mase gausiai įtrinkite plaukus ir galvos odą. Į šį mišinį galite įmaišyti ir kiaušinio trynį, tuomet masė bus skystesnė ir veiksmingesnė. Po 20 minučių gerai išskalaukite. Molis labai gerai išplauna nešvarumus ir stiprina plaukus.