Valiuta:

Prekių katalogas

VIENKARTINĖS PRIEMONĖS NAMUOSE

 •  Vienkartiniai rankšluosčiai
  Patariama namuose turėti ne tik buitinių vienkartinių rankšluosčių, bet ir specialių, kurie tinka kosmetinėms procedūroms. Šiuos rankšluosčius galėsite naudoti po depiliacijos ar parafino vonelių. Jie taip pat tiks kai norėsite nusausinti veidą, po pilingo ar gilaus valymo procedūrų.

   

  Vatos diskeliai.
  Jeigu norite kokybiškai nuvalyti nagų laką naudokite dvisluoksnius vatos diskelius. Jie „taupo“ nagų lako valiklį, nes nesugeria jo, o tik lengvai sudrėksta.

   

  Kosmetinės servetėlės veidui
  Jas galėsite naudoti kasdien valydamos makiažą, kremo likučius ar tiesiog nusausindamos veidą po procedūrų. Kosmetinės servetėlės veidui yra geriau nei paprastas medvilninis rankšluostis, nes nedirgina odos.

   

  Vienkartinės pirštinės
  Patariama namuose turėti kelių rūšių pirštines: buitiniam valymui ir kosmetinėms procedūroms. Jei saugote savo rankų odą, mūvėkite pirštines kiekvieną kartą, kai plaunate indus, valote vonią ar dujinę. Įvairios medžiagos, kurios naudojamos paviršių valymui yra nuodas mūsų rankų odai, todėl pirštinės veikia kaip apsauginė priemonė.

   

  Vienkartiniai maišeliai kosmetinėms procedūroms
  Jeigu turite parafino vonelę arba atliekate kitas procedūras, kurioms naudojate medžiagas su stipriu riebalų koncentratu, siūloma rinktis specialius vienkartinius maišelius. Jie toleruoja karštį bei šaltį ir lengvai naudojami.