Prekių katalogas

VIDEO SEMINARAS: "BRIGHTENING" balinamoji procedūra su Vitaminu C ir "AMBER THERAPY" Lifting'o masažo technika Gintaro akmenimis.

 • VIDEO SEMINARAS: "BRIGHTENING" balinamoji procedūra su Vitaminu C ir "AMBER THERAPY" Lifting'o masažo technika Gintaro akmenimis.

  Kodas: SEMINARAS3

  TEORIJA+PROCEDŪRŲ DEMONSTRACIJA

 • VIDEO SEMINARAS.
   
  Tai 3-čiasis "Carelika" seminaras Lietuvoje, šįkart paliesiantis ypač aktualias kosmetologams temas -  veido odos stangrumo praradimas ir pigmentacija.
  • Organizatorius: MB Beautyfor LT; www.groziui.lt
  • Seminaro lektorės: Sertifikuota kosmetologė, Carelika Professional trenerė Gita Reriha (Latvija), Carelika kompanijos atstovė - oratorė, Carelika trenerė Julija Pilscikova
  • Seminaro dalyviams suteikiami išklausymo sertifikatai.
   
  Seminaras skirtas ne tik pradedantiesiems kosmetikams ir kosmetologams, bet ir patyrusiems kosmetologams, norintiems papildyti savo paslaugų spektrą ar siūlomas procedūras, naujais produktais bei šuo metu aktualiomis ir veiksmingomis veido procedūromis.  
   
  Prekės ženklas "Carelika"
   
  Prekės ženklas Carelika “gimė” Latvijoje, o gaminiai gaminami Prancūzijoje, sertifikuotoje gamykloje, atitinkančioje natūralios ir ekologiškos kosmetikos gamybos standartus. Visų produktų gamyboje naudojamas platus, natūralių ingredientų asortimentas, o prekės ženklas laikosi etikos principų – kosmetika nėra bandoma su gyvūnais, o visuose gamybos etapuose laikomasi skaidrios komunikacijos politikos.

  Seminaro metu įsitikinsite, kad Carelika procedūros siūlo veiksmingus sprendimus kompleksiniam odos gydymui, atsižvelgiant į skirtingus odos tipus, su amžiumi susijusius pokyčius ir individualias odos savybes.
   
  Seminarą ves dvi patyrusios lektorės Carelika Professional trenerė-kosmetologė Gita Reriha (Latvija) bei Carelika Professional trenerė-ekspertė Julija Pilscikova.
   
  SEMINARO METU JŪS:

  1. Labai trumpai apžvelgsite "Carelika" 2023m. SUKURTŲ PRODUKTŲ NAUJIENAS.
   
  2. Sužinosite kokie yra esminiai kosmetikos ingredientai pigmentinės odos priežiūrai ir koks jų efektyvumas: "ActiveWhite", "BioWhite", "Dilentigo", "Askorbo rūgštis", "Vitis Vinifera" ir t.t. 
   
  3. Išvysite gyvai kaip atliekama Carelika "Brightening" balinanti veido odos procedūra su Vitaminu C (atlikimo tvarka, naudojami produktai)
   
  4. Įgysite žinių apie Gintaro rūgšties ingrediento naudą sprendžiant įvairias odos problemas: stangrumo praradimas, uždegiminė dermatozė, odos dėmės ir t.t.
   
  5. Išvysite gyvai kaip atliekama unikali Carelika "Amber Therapy" ((Liffting ir Anti-Age) veido odos masažo technika Gintaro akmenimis ir "Carelika Amber" Gintaro rūgšties kosmetikos linija (atlikimo tvarka, naudojami produktai)
   
  6. Įgysite Carelika seminaro išklausymo pažymėjimą.
   
   
   
   
  PRELIMINARI EIGA:
   
   
  I DALIS

  Teorinė dalis. Pigmentinė oda. Odos skaistinimas, balinantys ingredientai ir produktai.
  Praktinė dalis: Procedūros protokolo demonstracija “Brightening” procedūra.
   
  II DALIS
   
  Teorinė dalis. Gintaro rūgšties daugiafunkcinė nauda įvairioms odos problemoms spręsti.
  Praktinė dalis: Procedūros protokolo demonstracija “Amber Therapy” masažo Gintaro akmenimis procedūra.  
   
   

  Seminarą apmokėti galite: E-parduotuvėje www.groziui.lt 

  Arba sumokant bankiniu pavedimu: MB Beautyfor LT; LT567300010134632914; SWEDBANK;

  Mokėjimo paskirtis: Beautyfor seminaras3

  DAUGIAU INFORMACIJOS: El. paštu eva@groziui.lt; telefonu +370 646 95900; www.groziui.lt
   

 •