Valiuta:

Prekių katalogas

UTSUKUSY COCKTAIL serumas kaklo, dekoltė, smakro sričiai BIOLOGICS 5.0 NECKLIFT, 1x5ml

 • UTSUKUSY COCKTAIL serumas kaklo, dekoltė, smakro sričiai BIOLOGICS 5.0 NECKLIFT, 1x5ml

  Kodas: CN12-1
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  +25m., visų tipų odai+jautriai. 

 • NECKLIFT COCKTAIL serumas, 5x5ml

  TINKA NAUDOTI SU MIKROADATINIAIS INSTRUMENTAIS/PRIETAISAIS IR ESTETINIAIS PRIETAISAIS

  +25m., visų tipų odai, tinka jautriai odai.

  Koncentratas skirtas intensyviam neinvaziniam kaklo, dekoltė ir dvigubo smakro kosmetologijos procedūrai.

  Pagrindinės veikliosios medžiagos:

  1. GLYCOLIFT yra kombinuotų biotechnologinių polisacharidų mišinys, pasižymintis greitu stangrinančiu ir ilgalaikiu stangrinančiu bei taršą mažinančiu poveikiu. Jis sąveikauja su kelių tipų žinomomis sudedamosiomis dalimis kaip matricos koaktyvatoriai, pvz., druskos, glikoliai ir dioliai. Jis gali sukelti molekulinį oligosacharidų ir polisacharidų pertvarkymą, kad susidarytų polimerų struktūras su optimizuotomis reologinėmis savybėmis.
  2. ALGISIUM Organinis silicio darinys kartu su manurono rūgštimi, išgaunama iš laminarijos jūros dumblių. Jis restruktūrizuoja odą, stabilizuoja ir optimizuoja medžiagų apykaitos veiklą, leidžia organiniam siliciui lengvai įsisavinti trijų sluoksnių odos struktūrą.
  3. SYN HYCAN yra tripeptidas, padedantis kovoti su suglebimu padidindamas hialurono kiekį odoje. Šis tripeptidas taip pat padidina dekorino ir lumikano, dviejų svarbių proteoglikanų, kurie pagerina naujų kolageno skaidulų susidarymą, padidina jų kokybę ir atsparumą, raišką, taip pat remodeliuojasi.

  Naudojimas: TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI! Naudokite su Adatiniu voleliu arba Derma pen adatiniu prietaisu (naudojama su Ultragarsu, Jonofereze ir kitais įvedimo į dermą prietaisais) Ne injekcijoms!

  PROCEDŪRA ATLIEKAMA: Kaklas, dekoltė ir smakras.