Prekių katalogas

ŠVENTINIS ŠURMULYS PRABĖGO, LAIKAS ATSTATYTI SAVO FORMAS

ŠVENTINIS ŠURMULYS PRABĖGO, LAIKAS ATSTATYTI SAVO FORMAS

 Šventės atneša mums daug pozityvių emocijų, geri įspūdžiai lieka ilgam. Tačiau pasilieka ir nuovargis, mūsų veido oda patiria daugiau streso, kuriant tobulus makiažus bei saiko jausmas prie stalo dažniausiai pamirštamas. Ištaisyti šią padėtį mes galime skirdami laiko sau.


Kaip padėti odai? Visų pirma norėdami padėti odai, turime gerai išsimiegoti, nes miego metu vyksta visi organizmo atsinaujinimo procesai. Antras žingsnis - veido kaukės. Jeigu turite savo kosmetologą ir jau žinote kokios kaukės jūsų odai yra geriausios, puiku! Jei ne, tai nesunkiai pasigaminsite ir namuose. Pavyzdžiui kivi minkštimas turi daug vitamino C ir yra geras antioksidantas. Riebiai odai užtenka pasitepti odą, saugant akių sritį, sausai odai – sumaišyti su grietine.


Kaip atstatyti savo formas? Iškrovos diena padės mūsų organizmui „sudeginti“ sukauptas riebalų „atsargas“ ir iš organizmo pašalins susikaupusius apykaitos produktus. Papildomai galime gerti mineralinį vandenį su citrina. Vitaminas C, esantis citrinose, padės atsinaujinti odos ląstelėms, o tai yra naudinga mūsų odai.


Kaip pakelti organizmo tonusą? Gera atgaivos priemonė - atpalaiduojanti druskos vonia, į kurią galima įpilti 1 litrą šilto pieno. Pienas turi daug naudingų vitaminų, gerinančių odos elastingumą ir pasižyminčių jauninamuoju poveikiu. O jeigu prieš tai, padarysime viso kūno masažą su medaus ir druskos šveitiklių, tai suaktyvėjusi kraujotaka suteiks žvalumo.
Šios procedūros užims apie valandą jūsų laiko, tačiau padės atgauti jėgas ir sugrąžins sielos ir kūno harmoniją!