Prekių katalogas

ŠUKŲ PASIRINKIMAS PAGAL PLAUKŲ TIPĄ

 Garbanoti plaukai
Jokių šepečių, nes jie tik suvels Jūsų garbanas. Rinkitės medines šukas plačiais dantukais. Jomis nesuvelsite kaltūnų ir neišdraikysite garbanų.

 

Tankūs plaukai
Žmonės, turintys tankius plaukus, turėtų rinktis šepečius su skirtingų ilgių šereliais. Pats šepetys turėtų būti plokščios formos iš natūralių medžiagų. Alergiški žmonės gali rinktis šepečius ir iš sintetinių medžiagų, kurie nesukels papildomų odos problemų.

 

Ploni plaukai
Tokio tipo plaukams tiks labai minkštas, natūralaus pluošto šepetys arba medinės retos šukos. Šukas patartina naudoti kasdien ir šukuoti ryte bei vakare. O šepetį nešiokitės rankinėje ir prireikus perbraukite plaukus.

 

Trumpi plaukai
Apvalus, natūralaus puošto šepetys arba medinės retos šukos ypač tiks trumpų plaukų savininkams. Šukomis lengvai padarysite sklastymą, o šepetys pasitarnaus norint „suvelti“ plaukus, formuojant įmantrią šukuoseną.

 

Ilgi plaukai
Didelis šepetys iš natūralaus pluošto. Ilgus plaukus šukuokite 2-3 kartus per dieną ir tam skirkite nemažai laiko. Negalima šepečiu perbraukti ilgų plaukų kelis kartus, nes susidarys kaltūnai. Juos būtina kruopščiai - sruoga po sruogos iššukuoti.