Valiuta:

Prekių katalogas

Sporto ir Jogos kilimėlis BALANCE MAT Dark Blue

 • Sporto ir Jogos kilimėlis BALANCE MAT Dark Blue

  Kodas: 149573
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • BALANCE jogos kilimėliai iš patvaraus PVC: pasinerkite į komfortą ir ilgalaikę kokybę.

  Atraskite naują jogos ir sporto praktiką su BALANCE kilimėliais, pagamintais iš patvaraus PVC – medžiagos, kuri sujungia išskirtinį patvarumą ir komfortą, užtikrinantį nepamirštamą patirtį kiekvieno užsiėmimo metu.

  Kodėl BALANCE jogos kilimėliai iš PVC yra išmintingas ir patvarus pasirinkimas? Išskirtinis PVC patvarumas: PVC medžiaga, iš kurios gaminami BALANCE kilimėliai, yra patvarumo sinonimas. Šis naujoviškas medžiagų mišinys leidžia kilimėliams išlaikyti savo struktūrą, atsparumą dilimui ir lankstumą, ilgus intensyvaus naudojimo metus.

  Ilgalaikė jogos patirtis: pasirinkę BALANCE kilimėlius, investuojate į ilgalaikę jogos patirtį. Dėl patvaraus PVC kilimėliai išlaiko savo savybes daugelį metų, todėl galite susitelkti ties savo praktikos plėtojimu, nesijaudindami dėl kilimėlio būklės.

  Puikus sukibimas ir stabilumas: BALANCE kilimėliai užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą, todėl galite sutelkti dėmesį į judesius ir asanas, o ne į tai, ar galite išlaikyti kilimėlį vietoje. Tai labai svarbu saugiai ir veiksmingai praktikai.

  Lengva valyti: Mėgaukitės tuo, kad po kiekvienos jogos seanso kilimėlis yra švarus. PVC lengvai valomas, todėl galėsite išlaikyti puikią kilimėlio būklę, išlaikant šviežumą ir higieną.

  Prisijunkite prie BALANCE bendruomenės, kurioje jogos praktika tampa ne tik kasdienybe, bet ir unikalia patirtimi.

  Rinkitės BALANCE jogos kilimėlį iš patvaraus PVC, mėgaukitės ilgalaike kokybe ir susitelkite į visapusišką patirtį praktikos metu.

  Ilgalaikiam komfortui rinkitės BALANCE!

  Matmenys: 183 x 61 cm
  Storis: 5 mm