Valiuta:

Prekių katalogas

SheMax dulkių surinkėjas Style Pro juodos sp. 54W

 • SheMax dulkių surinkėjas Style Pro juodos sp. 54W

  Kodas: SHE3-02
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  Kasdienė meistro plaučių apsauga nuo dulkių ir ypatingas komfortas kiekvienos manikiūro procedūros metu. 

 • "Style PRO SheMax" profesionalus manikiūro dulkių surinkėjas

  METALINĖS GROTELĖS SU MAGNETAIS

  Stilingas, rafinuotas "SheMax" prekės ženklo dizainas puikiai dera prie bet kokio interjero, todėl tampa ryškiu akcentu.
  Dėl magnetų jį lengva naudoti ir gerokai sutrumpėja filtrų valymo procesas.

  DULKIŲ SURINKĖJO DARBINIS PLOTAS YRA  24x17 cm.

  "Style PRO SheMax"  24x17 cm dydžio (vietoj įprastų 13 cm dydžio, naudojamų dulkių surinkimo įrenginiuose) horizontali talpykla neleidžia dulkėms pakilti į orą arba nusėsti ant daiktų. Ji akimirksniu jas sugeria, suspaudžia dideliu slėgiu ir sulaiko uždaruose filtro skyriuose.

   

  IŠCENTRINIS VARIKLIS  - 2 vnt.

  "Style PRO" modelio unikalumas - du išcentriniai varikliai, pagaminti pagal "SheMax" užsakymą. Oro srautas 3,7 m/s greičiu tolygiai surenka dulkes per visą modelio perimetrą, o naujausia "oro piltuvėlio" technologija nukreipia jas kaip tornadas nuo paviršiaus į centrą, nepalikdama dulkėms jokių šansų.

  Kiekvieno variklio nepertraukiamo veikimo trukmė - 6 metai.

  DAUGKARTINIO NAUDOJIMO FILTRAS

  "SheMax" sukūrė technologiją, kuri leidžia dulkėms nesikaupti ant variklio sienelių ir nekenkti jam, o iš karto ir be likučių patekti į talpyklą. Taip yra dėl filtro, kuris sumontuotas tiesiai virš dulkių siurblio variklio, todėl jis sulaiko dulkes dar prieš joms patenkant į vidų. Suspaustos dulkės praranda judrumą ir yra lengvai pašalinamos be likučių. Dėl šios priežasties "SheMax" vietoj tradicinio dulkių maišelio naudojama uždara talpykla.  

   

  7 CM AUKŠČIO IR 2,3 KG SVORIO

  "Style PRO" modelio aukštis yra mažiausias pasaulyje - tik 7 cm, o svoris - 2,3 kg. Bendras paviršiaus plotas yra 36x20. Stilingas, minimalistinis įtaisas su įmantriu autorinio dizaino sprendimu, pritaikytas bet kokiai, net pačiai kompaktiškiausiai darbo vietai. "Style PRO" modelis neabejotinai susidraugaus su jūsų interjeru ir papasakos visiems lankytojams apie jūsų subtilų ir rafinuotą skonį.

   

  DIDELĖ TRAUKA IR MAŽAS ENERGIJOS SUVARTOJIMAS

  Ukrainos bendrovė "SheMax" yra pirmoji pasaulyje, kuri specialiai ištyrė esamų dulkių surinkėjų modelių traukos jėgos ir galios santykį ir sukūrė unikalios konstrukcijos variklį. "Style PRO" modelio variklio traukos jėga yra 3,7 m/s, o galia - tik 54 W. Taip gerokai sumažinamos elektros energijos sąnaudos ir triukšmas, o dulkių surinkimo efektyvumas išlieka aukščiausio lygio.

   

  ATKREIPKITE DĖMESĮ: "SHEMAX STYLE PRO" DULKIŲ SURINKĖJAS TURI PAKANKAMĄ SURINKIMO GREITĮ.

  "SheMax Style PRO" dulkių surinkėjas turi reikiamą greitį dulkėms surinkti. Papildomas galios padidinimas tik sunaudotų daugiau elektros energijos ir keltų daugiau  triukšmo. Atlikti tyrimai su dulkių surinkėju rodo, kad platesnė dulkių susiurbimo zona yra geresnis pasirinkimas siekiant kokybiškai pašalinti dulkes darbo vietoje.

  Techninė informacija:

  • Galia 54W
  • Dulkių surinkimo greitis - 3,7 m/s
  • Tinklelio dydis 24x17 cm
  • Dydis 36x20x7,5 cm
  • Spalvos: juoda, pilka, balta, rožinė
  • Garantija 1 metai
  • Pridedama: daugkartinio naudojimo filtras, kištukas ir kištukinis lizdas, vartotojo vadovas ir  garantija.

  Pagaminta Ukrainoje.

  Atsisiųsti instrukciją