Prekių katalogas

Serumas kapsulėje Dermedics Mesoacne, 5 ml x 10 vnt.

 • Serumas kapsulėje Dermedics Mesoacne, 5 ml x 10 vnt.

  Kodas: DERM-MESOACNE10
 • Serumas kapsulėje Dermedics Mesoacne

  MESOACNE – inkštirų problemos sprendimas. MESOACNE serumas sukurtas riebiai ir mišriai odai, turinčiai polinkį į spuogus ir inkštirus. Idealus sprendimas prižiūrėti sudirgintą odą, turinčią inkštirų ir dėl inkštirų atsiradusių juodų dėmelių problemą.


  Naudojimo sritis. Visos odos sritys, kuriose pasireiškia inkštirų ir kamedonų simptomai, atsirandantys dėl uždegimo (veidas, kaklas, iškirptės sritis, pečiai, nugara). Tinka naudoti visoms amžiaus grupėms.


  Veikliosios medžiagos:

  Oleanolio rūgštis (Oleanolic acid) turi priešuždegiminį poveikį, skatina žaizdų gijimą ir tonizuoja odą. Labai naudinga sudedamoji dalis, tai rūgštis, gaunama iš alyvuogių lapų specialiu išgavimo technologijos būdu. Ši rūgštis skatina apsauginių procesų aktyvumą.

  NDGA rūgštis (nordihydroguaiaretic acid) yra veiksminga natūrali medžiaga, stabdanti odos senėjimą, išgaunama iš Larrea tridentata krūmų ūglių. Šie krūmai yra įprastas Šiaurės Amerikos dykumų augalas. Visos šio augalo rūšys turi vieną savybę – kiekvieną kartą palijus augalai skleidžia nemalonų krezolio kvapą, kuris atsiranda dėl jų audiniuose esančių dervingų medžiagų. Amerikos indėnai paprastai naudoja šias dervas kaip žaizdų gijimą skatinančią priemonę.

  Fleischer’s Willowherb - dėl veiksmingo biologinio Willowherb poveikio ši medžiaga yra būtina bet kurio natūralaus gydomojo produkto sudedamoji dalis. Ji užtikrina tokį pat veiksmingą priešuždegiminį poveikį ir slopina sudirginimą, kaip daugelis vaistinių preparatų. Ši medžiaga yra labai veiksminga, jos poveikis pasireiškia net esant itin mažai koncentracijai. Ir svarbiausia... Willowherb yra nekenksminga medžiaga ir ją saugiai galima naudoti vaikams.

  Oenothein A B turi labai stiprų biologinį veiksmingumą, įskaitant priešvirusines, priešnavikines ir priešhiperandrogenines savybes. Oenothein-B naikina Propionibacterium acne ir turi stiprų nesteroidinį priešuždegiminį poveikį.

  Phenolic Acids (Gallic + Ellagic) - priešuždegiminis poveikis.

  Bioflavonoids (Quercitrin + Myricitrin) – naikindami laisvuosius radikalus, padeda kovoti su odos senėjimo procesu, turi savybę jungtis prie kolageno skaidulų ir jas stabilizuoti, tokiu būdu užkirsdami kelią nepageidaujamų jungčių tarp aminorūgščių atsiradimui, dėl kurių oda praranda savo elastingumą.


  Naujoviškos sudedamosios dalys. Maksimali koncentracija. Unikalios savybės.*


  • Mažina uždegiminius procesus ir niežėjimą. 
  • Kolonizuoja bakterijas ir slopina grybelių aktyvumą. 
  • Reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją, mažina poras.

   

  Sudėtis

  Water/Aqua, Glycerin, Epilobium Fleischeri Extract, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Biotin, PEG-60 Almond Glycerides, PPG-5-Ceteth-20, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Metabisulfite, Sodium Citrate, Citric Acid, Carbomer, Phenoxyethanol.


  BE PARABENŲ IR KVAPILKIŲ!

   

  * Veikliųjų medžiagų veiksmingumas patvirtintas vadovaujantis in vitro ir in vivo (nuolat naudojant) atliktų tyrimų rezultatais.

   

  REKOMENDUOJAMA NAUDOTI:
  - Mezoterapijai (elektroporacija, ultragarso proceduroms, Cellulogy - vakuminiui masažui, jonoforezės pricedūroms). Serume nėra jonų, todėl jonoforezė gali būti neutrali. Procedūroms mezoterapinio volelio ilgis - maks. 0,25 mm. ,jeigu naudojate adatą ilgesnę nei 0,25 mm, serumą naudoti 7-10 minučių po naudojimosi mezoterapiniu voleliu. Prieš procedūrą - būtina susipažinti su mikro adatos naudjimosi taisyklėmis.
  - Deguonies terapijai;
  - Fotodinaminei terapijai (su šviesios diodais);
  - Po odos šlifavimo procedūrų;
  - Po alginatinėmis kaukėmis;
  - Po masažiniu kremu (jei masažas daromas rankomis).

 •