Prekių katalogas

ŠERPETOJANČIOS LŪPOS – KAIP GYDYTI?

 Permainingi orai kenkia ne tik veido ar rankų odai, jie taip veikia ir lūpas, kurios pradeda šerpetoti. Šią nemalonią problemą galima įveikti keliais būdais.


Lūpų balzamas.
Visuomet rankinėje ar švarko kišenėlėje turėkite lūpų balzamą. Jis padengia lūpas nematomu sluoksniu ir minkština odą. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog ne visi balzamai yra prisotinti vitaminų ir pasižymi gydančiomis savybėmis. Prieš renkantis priemonę, perskaitykite informacinį lapelį. Šaltuoju metų laiku patariama rinktis specialius, nuo šalčio saugančiu balzamus.


Aliejus.
Kiekvieną vakarą prieš miegą patepkite lūpas specialiu aliejumi. Labiausiai tinka produktai, kuriuose yra persikų ar avokado ekstrakto, taip pat alyvuogių aliejaus.


Naminės kaukės.
Jeigu neturite specialios kaukės lūpoms, galite jas atgaivinti naudodamos namie esančius produktus. Tam ypač tinka natūralus medus arba agurkų sultys. Šie produktai sumikština lūpas ir pamaitina.


Gydomasisi purvas.
Dar viena priemonė, kuri turėtų būti kiekvienuose namuose – gydomasisi purvas. Nors dauguma šią priemonę naudoja tik kūno odai ir veidui, tačiau ja taip pat sėkmingai galite nušveisti ir pamaitinti lūpų odą. Purve esantys elementai atgaivina lūpas ir jos įgauna natūralią spalvą bei mažiau šerpetoja.