Prekių katalogas

SAUSŲ, PAŽEISTŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

SAUSŲ, PAŽEISTŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

  Net jei įprastai jūsų plaukai nėra itin sausi, įvairios aplinkybės - sausas oras šildomose patalpose, įvairūs krituliai žiemos metu, kaitri pavasarinė ar vasaros saulė - gali juos pažeisti ir išsausinti. Pažeistus ir sausus plaukus reikia prižiūrėti itin atidžiai.

 

Visų pirma atkreipkite dėmesį į naudojamus plaukų produktus. Šampūno vaidmuo šiuo atveju yra itin svarbus. Stenkitės galvos netrinkti per dažnai. Taip pašalinsite sausiems plaukams itin reikalingus natūralius riebalus. Užtenka 2-3 kartų per savaitę. Naudokite švelnaus poveikio, natūralios sudėties šampūną.

 

Niekada nenaudokite tik šampūno. Jį būtinai derinkite su plaukų balzamu ar kondicionieriumi. Jis atgaivins jūsų plaukus ir nelies jiems dar labiau išsausėti. Ypač didelį dėmesį tepdami balzamą skirkite plaukų galiukams. Tiesa, jei jie yra pažeisti ir smarkiai suskilinėję, balzamas šiuo atveju nepadės. Geriausia išeitis - pažeistus galiukus nukirpti.

 

Norinčioms išvengti plaukų sausėjimo patariama rinktis produktus, kurių sudėtyje nėra silikono. Pastarasis, nors ir padeda plaukams atrodyti žvilgančiais, bėgant laikui padengia plauką pernelyg storu apsauginiu sluoksniu, kuris neleidžia į plauką prasiskverbti drėgmei ir maitinančioms medžiagoms.

 

Kartą per savaitę sausų, pažeistų plaukų savininkėms patariama pamaitinti plaukus specialiomis kaukėmis.

 

Norėdamos išvengti plaukų sausėjimo stenkitės atsikratyti įpročio juos džiovinti džiovintuvu. Ši taisyklė itin aktuali garbanotų plaukų savininkėms. Geriausia plaukams leisti išdžiūti natūraliu būdu, tačiau jei labai skubate ir esate priverstos naudotis džiovintuvu, nustatykite vėsiausią įmanomą temperatūrą.

 

Norinčioms atgaivinti plaukus reikėtų vengti ir plaukų dažymo, ypač šviesomis spalvomis. Geriausia leisti plaukams bent kiek pailsėti arba esant būtinybei dažyti kuo natūralesniais plaukų dažais.

 

Kartais net ir gera plaukų priežiūra nepadeda išspręsti susidariusios problemos. Tokiu atveju reikia ieškoti tikrųjų priežasčių. Galbūt jūsų organizmui nepakanka naudingų medžiagų ar vitaminų. Stenkitės į savo racioną įtraukti daugiau baltymų, vitamino B turinčių produktų, gerti kuo daugiau vandens.