Prekių katalogas

 •  Kremas skirtas visam kūnui tinkamas kasdienei jo priežiūrai, tačiau jis yra per sunkus veidui ir netinka rankoms.

   

  Natūralios medžiagos.
  Rinkitės tokį kremą ar kūno losjoną, kurio pagrindą sudaro natūralūs aliejai. Taip pat atidžiai perskaitykite etiketę. Kokybiškos priemonės turi nurodytą galiojimo laiką ir jis nebūna ilgesnis nei 3 metai.

   

  Spalva ir kvapas.
  Nors mums malonu kai kremas ar losjonas turi malonų kvapą ir šiek tiek gelsvą, rausvą ar net melsvą atspalvį, tačiau tai ne visada reiškia kokybę. Įvairūs dažikliai ir kvapo stiprikliai suteikia produktui žavesį, tačiau tai ir papildomos cheminės medžiagos, kurios gali pakenkti odai. Todėl rinkitės bekvapius ar neaitrų aromatą turinčius produktus.

   

  Odos tipas.
  Kiekvienas produktas turi būti parinktas pagal odos tipą, kūno kremas – neišimtis. Jį naudojate kasdien, todėl nesirinkite universalių, visiems tinkančių produktų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad kremai ir losjonai, net ir skirti kasdieniam naudojimui labai skiriasi pagal laiką t.y. skirti naudoti po vandens procedūrų ar ne.

   

  Laikymo sąlygos.
  Dauguma mūsų kosmetikos ir kūno priežiūros priemones laikome vonios kambaryje, nes taip yra patogiau, tačiau tai nėra gerai. Specialistai pataria, kūno aliejus, losjonus bei birią kosmetiką (pudrą, vokų šešėlius) laikyti ne drėgnose patalpose.