Prekių katalogas

Rankų chirurginės ir higieninės dezinfekcijos priemonė Desmanol N, 500 ml

 • Rankų chirurginės ir higieninės dezinfekcijos priemonė Desmanol N, 500 ml

  Kodas: 1234410
 •  Rankų chirurginės ir higieninės dezinfekcijos priemonė Desmanol® pure


  Desmanol® pure yra alkoholinis, įtrinamas preparatas higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai. Puikus aktyviųjų medžiagų ir odos priežiūros komponentų derinys užtikrinantis išskirtinai stiprų dezinfekcinį poveikį su labai gera apsauga rankų odai.


  Sudėtis:
  100g tirpalo yra 75 g propan-2-olio.


  Savybės:
  Skaidrus, bespalvis skystis. Preparate yra odos drėgmę palaikančių priedų. Veikia bakterijas (taip pat ir tuberkuliozės), grybelius (Candida albicans ir Aspergillus), virusus (HAV, HBV, HCV, ŽIV, Polio, Rota, Adeno, Vaccinia, Herpes simplex), MRSA, Helicobacter pylori. Pilanas priešvirusinis poveikis pagal EN 14476.


  Paskirtis:
  Naudojamas rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose (operacinėse, odontologijos kabinetuose, priėmimo kambariuose, slaugos centruose), grožio salonuose, visuomeninio maitinimo įstaigose.


  Nadojimas:
  Preparatas paruoštas naudojimui ir naudojamas neskiestas.
  Higieninė rankų dezinfekcija: ant nuplautų ir nusausintų rankų užpilti apie 3 ml tirpalo ir 30 sek. tolygiai trinti rankas.Chirurginė rankų dezinfekcija:ant nuplautų ir nusausintų rankų užpilti 5-10 ml tirpalo ir 1.5 min trinti rankas ir dilbius. Prepatatą pilti tik ant sausų rankų. Rankos turi būti drėgnos visą įtrinimo laiką.


  Biocido autorizacijos liudijimo Nr. (11.1)11.2-A-01PNO601163-13-113.

  Gamintojas:
  Schülke&Mayr GmbH, Vokietija

  Produkto dokumentus parsisiųsti galite čia:

  ATSISIŲSTI/PERŽIŪRĖTI DOKUMENTUS

 •