Prekių katalogas

PROBLEMINĖS ODOS PRIEŽIŪRA

 Oda pleiskanoja
Jei dažnai mėgaujatės vandens procedūromis ir po jų nenaudojate specialių priemonių – oda pradeda pleiskanoti. Pirmiausia jaučiamas tempimas, sausėjimas, vėliau atsiranda pleiskanos ir įtrūkimai. Tokiai odai reikia atstatyti riebalų pusiausvyrą. Pataria ją ne tik drėkinti bet ir papildomai maitinti. Tam puikiai tinka taukmedžio sviestas, kuris suminkština odą ir ją apsaugo.

Nedideli bėrimai
Riebi oda ir nedideli bėrimai – tai signalas, jog reikia keisti mitybą ir odos priežiūros priemones. Galbūt oda yra natūraliai riebi, o jūs to nežinodama papildomai naudojate įvairias priemones, kurios dar labiau skatina riebalų išsiskyrimą. Siekiant pašalinti nemalonius bėrimus ir sureguliuoti odos būklę, patariama naudoti gydomuosius purvus. Jie atkuria drėgmės pusiausvyrą odoje ir ji tampa elastingesnė.

Paraudusi oda
Odos paraudimai atsiranda dėl kaitros arba šalčio. Tai pirminė reakcija į temperatūros pasikeitimą. Vasaros metu patariama naudoti priemones, kurios neleidžia odai išsausėti, papildomai ją drėkinti ir saugoti nuo kenksmingų UV spindulių.

 

Patamsėjusi oda
Netaisyklinga mityba, žalingi įpročiai akivaizdžiai blogina odos išvaizdą. Ji neatrodo natūrali, papilkėja. Pirmasisi žingsnis – keisti gyvenimo būdą, taip pat pradėti naudoti kūno šveitiklius, serumus ir bent kartą per savaitę pasimėgauti gydomojo purvo procedūromis.