Valiuta:

Prekių katalogas

Podoland Mani & Podo rinkinys by Daniel Abratkievič

 • Podoland Mani & Podo rinkinys by Daniel Abratkievič

  Kodas: 149624
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Rinkinys sukurtas žymaus podologo Daniel Abratkewicz.

  Znany Podologu pjaustytuvas Finir Podologic su mažais spiraliniais pjūviais ir specialiu pjūvių pasvirimo kampu leidžia nuimti abu pėdų gydymo kompozitus. Tinkamas pjūvių tankis leidžia tolygiai ir efektyviai dirbti su pėdų gydymo medžiaga. Įrankis, pagamintas tik iš sukepinto karbido, užtikrina saugų ir kontroliuojamą darbą. Be to, pjūvių aštrumas ir gylis leidžia greitai ir tiksliai paruošti medžiagos paviršių ir nago plokštelės pažeidimus. Pjaustyklė apsaugota specialia DLC „Diamond Like Carbon“ danga, kuri yra itin kieta, atspari dilimui ir korozijai, kas svarbu dirbant dideliu greičiu.

  Garsaus orų specialisto freza

  Ar yra ideali pjaustyklė specialioms užduotims, kuri susidoros su ekstremaliais pažeistų nagų atvejais, ruošiant rekonstrukciją, saugiai trumpinant nagus ir pašalinant seną stilių? Yra! Garsioji 4in1 podologo originali pjaustyklė! Apsaugota specialia DLC „Diamond Like Carbon“ danga, kuri yra itin kieta, atspari dilimui ir korozijai, kas svarbu dirbant dideliu greičiu. Naujoviška pjaustytuvo konstrukcija leidžia puikiai paruošti rekonstrukciją. Pažymėtinas martensitinis nerūdijantis plienas, kuris gamybos metu buvo papildomai grūdintas, todėl pjaustytuvas itin patvarus ir kietas, kas lemia išskirtinį atsparumą dilimui.

  Priekinė pjaustytuvo dalis yra pagaminta iš deimantų grūdelių, o tai dar labiau pabrėžia jo naujoves. Ši neįprasta procedūra leidžia lengvai, greitai ir saugiai patrumpinti nagus, nekeičiant kirpimo priemonės kita.

  Smulkūs, skersiniai pjūviai, panašūs į keraminių pjaustytuvų, leidžia greitai paruošti kietas medžiagas, tokias kaip akrilas, gelis ar dantų kompozitas. Jo apvali forma leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas nago plokštelės vietas, o išskirtinis patvarumas leis pašalinti kitiems kirptuvams per kietus fragmentus.